Zakłady sportowe

0

Internet w XXI wieku jest miejscem, w którym spotykamy już wszelkie rzeczy, spotykane dotychczas wyłącznie w rzeczywistości. Światowa sieć pełni rolę banku i sklepu, zastępuje serwisy informacyjne, telewizję czy radio. Taka sytuacja ma też miejsce gdy chodzi o zakłady sportowe. Często wirtualne serwisy internetowe są dużo lepsze od swych rzeczywistych odpowiedników, a sportowe zakłady bukmacherskie są świetnym tego przykładem.

Zakłady sportowe weszły do Internetu około dziesięciu lat temu. Powodem, dla którego tak się stało były pewne niedogodności, które są związane z obstawianiem wyników zdarzeń sportowych u „naziemnych” bukmacherów. Problemem jest przede wszystkim czas. Do bukmachera trzeba dojść, poświęcić czas na przeglądanie często rozległej oferty, trzeba też potem wrócić do domu.

Zakłady online te wszystkie niedogodności niwelują, bo wystarczy tylko włączyć komputer i już można się cieszyć bogatą ofertą, która dodatkowo jest w jednym miejscu. Mało tego, zakłady sportowe w Internecie mają także zalety, o których naziemne firmy mogą tylko pomarzyć. Największą ich zaletą, jest brak 10% podatku, który występuje u standardowych bukmacherów. Internet jest nieopodatkowany, więc zakłady sportowe tutaj nie są pomniejszane o 10% ewentualnej wygranej.

Umieszczenie całej firmy na serwerach jest także znacznie tańsze niż wynajmowanie setek lokali, obsługiwanych przez tysiące pracowników, którym trzeba przecież płacić. Dzięki temu zakłady sportowe online oferują swym klientom dużo wyższe kursy, niż u zwykłych bukmacherów. Wszystko to sprawia, że gracze mogą cieszyć się wyższymi wygranymi, a tym samym większą satysfakcją z gry. Zalet jest oczywiście jeszcze więcej.

Niewątpliwie jedną z nich jest fakt, że Internet jest miejscem, w którym znaleźć można wszystko, a więc typując zakłady online w zasięgu ręki, mamy dostęp do tysięcy tabel, statystyk i wykresów, a także do porad ekspertów i systemów przez nich opracowanych, które znaleźć można na forach, których tematyką są zakłady sportowe. Jeśli dodać do tego, fakt, że firmy takie jak Bet and Win, Betway czy Sportingbet, raczą nowych klientów licznymi bonusami i promocjami, dojdziemy do wniosku, że internetowe zakłady sportowe są o niebo lepsze od tych tradycyjnych.

 

Ponieważ rynek bukmacherów internetowych rozrósł się do ogromnych rozmiarów, w sieci istnieje mnóstwo firm, które oferują swym klientom zakłady sportowe, a także datki w postaci kasyn czy sal pokerowych. Warto więc zwrócić uwagę na to, którą firmę wybierzemy do rozpoczęcia naszej przygody z internetowym obstawianiem. Większość ludzi popełnia podstawowy błąd i w wyborze bukmachera kieruje się wyłącznie kwotą bonusu od pierwszej wpłaty, jaki on proponuje. Gdyby brać pod uwagę tylko to kryterium, jednym liderem na rynku byłby Sportingbet, bowiem nawet 400zł bonusu przy pierwszej wpłacie, jakie proponuje ta firma pozostawia całą konkurencję daleko w tyle.

Ale zakłady sportowe w Internecie to nie tylko promocje, więc w wyborze bukmachera należy się również kierować kryteriami takimi jak bezpieczeństwo, sposób i czas wypłaty czy kontakt z firmą. Niemałe znaczenie powinno mieć także bogactwo oferty, bo przecież zakłady sportowe to temat bardzo ogólny, a ich oferta może obejmować od kilku do kilkudziesięciu dyscyplin sportowych.

Tak więc dobra firma oferująca zakłady sportowe online powinna być przede wszystkim bezpieczna i wypłacalna, bo po co obstawiać, skoro nie dostanie się pieniędzy? Sposoby wpłat i wypłat gotówki znajdziemy w regulaminie każdej firmy i właśnie na ten fakt powinniśmy zwrócić największą uwagę. Dopiero w dalszej kolejności należy zwrócić uwagę na bonusy i promocje. Jak więc widać zakłady online to rzecz złożona, a na wybór odpowiedniego miejsca ich zawierania należy poświęcić odpowiednio dużo czasu.

Obecnie prym na rynku wiedzie firma Bwin, tuż za nim plasuje się Expekt i Bet-at-Home. Gracze duże nadzieje wiążą także z firmą Betway. Sugeruje więc, aby zacząć właśnie w jednej z firm wymienionych w tym artykule, a zakłady sportowe w sieci na pewno staną się dla Was wspaniałym i dochodowym hobby.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK