Wpłaty i wypłaty na konto bukmacherskie gracza

0

W tym artykule znajdziesz wszystko o płatnościach w zakładach sportowych przez internet. Aby rozpocząć grę na prawdziwe pieniądze przede wszystkim potrzebujesz depozytu pienieżnego, który musisz złożyć na konto bukmachera internetowego. Krok po kroku na przykładzie firmy Bwin poznasz drogę do wpłaty, a następnie wypłaty wygranych pieniędzy ze swojego bukmacherskiego konta gracza. Jeśli nie masz konta u bukmachera, a chcesz obstawiać zakłady sportowe, kliknij tutaj i załóż je a dodatkowo otrzymasz bonus 100 PLN.

WPŁATY

Dokonać wpłaty można jedynie pouprzednim zalogowaniu się. W panelu pocznym naszego konta użytkownika znajdziemy opcję wpłata, wystarczy tylko na nią klinkąć, przelać środki i już cieszyć się ogromną ofertą zakładów i gier oferowanych przez Bwin. Po zdecydowaniu się na jedna z możliwych opcji, wśród których znajdziemy takie możliwości jak: online banking, karty kredytowe, przelew bankowy, portfel, karty prepaid. Powiedzmy, że zdcydujemy się na onlinebanking, a dokładniej mbank. W okienku, które pokaże się nam przd oczami będziemy musieli podać własnego maila, którego podaliśmy przy rejestracji i ustalić kwotę wpłaty mieszczącą się w tym przypadku w przedziale 40 – 20 000 złotych.

 

 

Zdecydujmy się na minimalna wpłatę.

Po uzupełnieniu wszystkich danych wystarczy tylko kliknąć przycisk „dalej”. Teraz należy wpisać wszelkie wymagane i opcjonalne dane.

Następnie wystarczy tylko stworzyć nowe hasło i sfinalizować cały przelew na konto Bwin. Po dokonaniu tej czynności wystarczy tylko poczekać chwilę na realizację przelewu, by wreszcie móc rozpocząć obstawianie i grę.

WYPŁATY

Dokonanie wypłaty z własnego konta gracza możliwe jest po wcześniejszym zalogowaniu się. Gdy już znajdziemy się w panelu użytkownika wystarczy tylko zlokalizować opcję wypłaty, kliknąć na nią, a następnie postępować zgodnie z zamieszczoną instrukcją. Już na samym początku poproszeni zostaniemy o dokonanie wyboru jednego z poniższych sposobów dokonania wypłaty środków. Wyboru dokonujemy poprzez kliknięcie jednej z opcji: karty kredytowe, przelew bankowy i portfel. Po dokonaniu wyboru będziemy mogli przejść dalej.

Przed oczami pojawi się nam okienko autoryzujące naszą osobowość, wprowadzone z powodów bezpieczeństwa. Chyba nikt z nas nie chce zostać pozbawiony własnych środków zgromadzonych na koncie. W okienku znajdziemy także informacje dotyczące kwot jakie posiadamy i jakie możemy podjąć. Do wypłaty przechodzimy po kliknięciu przycisku „dalej”. W następnym etapie dokonujemy już wypłaty naszych środków.

Jeśli chce założyć konto w Bwin i dokonać pierwszej wpłaty, wystarczy kliknąć tutaj lub w poniższy baner.

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK