Zakłady bukmacherskie - Strona główna

BetGlob.pl » Aktualności » Czeski bukmacher Tipsport wprowadza zakłady przez Internet

fortuna

Czeski bukmacher Tipsport wprowadza zakłady przez Internet

2008-12-27 11:11

Czeski bukmacher Tipsport wprowadza zakłady przez Internet

Bukmacher Tipsport, numer jeden na czeskim rynku firm bukmacherskich, zainwestował w zakłady on-line 100 milionów koron. Suma ta została wydana na rozwój technologii – rozwój oprogramowania, zakup sprzętu, szkolenie ludzi oraz kampanię reklamową. Zwrotu tej inwestycji Tipsport oczekuje w ciągu trzech do pięciu lat – powiedział rzecznik Tipsportu Lubomir Jezek.

Tipsport oczekuje, że w trakcie pierwszy trzech miesięcy przyciągnie 30 tysięcy internetowych graczy, a miesięczne utargi będą się kształtować w granicach 30 milionów koron.

Jak wiadomo ważną kwestią w zakładach przez Internet są odpowiednie zabezpieczenia. Jakie firma Tipsport przygotowuje zabezpieczenia? Najelepiej na to pytanie odpowiedzieli sami przedstawiciele firmy. W jaki sposób Tipsport sprawi, że zakładów on-line nie będą zawierały osoby poniżej 18 roku życia, i jak będzie przebiegać rejestracja graczy?

Każdy klient, który będzie chciał grać on-line, będzie musiał przyjść do fizycznego oddziału firmy. Tutaj odbędzie się weryfikacja jego tożsamości. Gracz otrzyma unikalne hasło, która pozwoli mu na dostęp do internetowej aplikacji, potem nastawi sobie kody dostępu, które będą chronić przed wykorzystaniem jego konta przez osoby nieupoważnione.

Jak Tipsport sprawi, że to hasło dostępu nie będzie używane przez osoby trzecie? Żeby np. syn nie używał konta ojca?

W pierwszej kolejności każdy zainteresowany zakładami on-line podpisuje oświadczenie, że nie udzieli swoich haseł dostępu innym osobom. A jeżeli ojciec da swojemu synowi PIN do konta, to tak, jakby mu pożyczył swoje auto, w momencie kiedy syn nie ma prawa jazdy.

» tagi: czeski portal bukmacherski, zakłady online, tipsport, zakłady bukmacherskie
» autor: admin
» źródło: Securityworld.cz

dodaj kanał RSS

OCENA AKTUALNOŚCI

Ocena: 4/5

KOMENTARZE

Betclick - 2011-11-23 15:54

Kolejny bukmacher internetowy = większa konkurencja = lepsze kursy i oferta!

DODAJ KOMENTARZ

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany w serwisie.