Copyright

Witryna BetGlob.pl nie jest w żaden sposób powiązana z jakąkolwiek firmą lub operatorem przedstawianym lub opisywanym na stronie. Dlatego redakcja nie odpowiada za treść ogłoszeń i reklam umieszczonych w ramach portalu.

Wszystkie treści publikowane na stronie BetGlob.pl mają wyłącznie charakter rozrywkowy i informacyjny. Autorzy serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za konsekwencje i sposoby ich użycia.

Prezentowane na witrynie gry i mechanizmy znajdują się na odrębnych stronach operatorów w wersji dla zabawy (za wirtualne pieniądze) i nie wymagają od osoby wpłat i grania prawdziwymi pieniędzmi oraz nie dają możliwości wygrania prawdziwych środków pieniężnych.

Informacje zawarte na stronie w odniesieniu do gry na prawdziwe pieniądze skierowane są do graczy posługujących się językiem polskim i przebywających w krajach, gdzie tego typu rozrywka jest legalna.

Portal BetGlob.pl nie promuje jakiejkolwiek nielegalnej działalności związanej z hazardem, nie zachęca do udziału w niej i nie udziela jakiegokolwiek wsparcia.

Treści publikowane w portalu BetGlob.pl są jego własnością (chyba, że wskazane jest inne źródło ich pochodzenia), a ich kopiowanie bez zgody redakcji jest zabronione.

Zawartość stron w domenie BetGlob.pl, nazwa domeny, grafiki (w tym logo), skrypty i pozostałe pliki tworzące serwis stanowią własność autorów lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli.

Kopiowanie i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną czy elektroniczną zawartości jaki i całości tego serwisu jest zabronione, chyba że zostało inaczej uzgodnione z właścicielami serwisu.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK