fortuna

Bukmacherzy

0

Bukmacherzy online

Coraz więcej osób, szczególnie mężczyzn oczywiście, stara się wziąć szczęście i swoją przyszłość we własne ręce. Jednocześnie częściowo zdaje się mimo wszystko na los. Wielu ludzi lubi dreszczyk emocji, który towarzyszy praktycznie wszystkim zakładom bądź rozrywkom o charakterze choć trochę hazardowym. Trzeba przyznać, że Internet jest coraz popularniejszym źródłem nie tylko informacji, ale też wszelkich usług, które jeszcze niedawno były dostępne tylko w tradycyjnych punktach przyjmowania zakładów w konkretnych miastach. Dlatego też między innymi coraz częściej pojawiają się bukmacherzy Internetowi.

Gra z wykorzystaniem Internetu jest łatwo dostępna, prosta, tania. Jednocześnie często bukmacherzy tacy mają wiele więcej zdarzeń sportowych niż tradycyjni bukmacherzy naziemni. Jednocześnie dużym plusem jest ponadto brak dziesięcioprocentowego podatku. Ponadto wszystkie zdarzenia sportowe można obstawiać przez całą dobę.

Bukmacherzy w Internecie oferują ostatnio coraz częściej opcję „Live Betting”, czyli zakłady na żywo. Dzięki temu istnieje możliwość obstawiania w trakcie trwania meczu bądź innego zdarzenia sportowego. Według prowadzonych statystyk okazuje się, że bukmacherzy ci oferują jednej z najlepszych kursów na rynku, między innymi dzięki mniejszym kosztom administracyjnym.

Mało tego, zakłady drogą elektroniczną zapewniają dostęp do nich w każdej chwili, zakłady w polskiej walucie, w polskojęzycznym serwisie, z minimalną stawką najczęściej w wysokości pięćdziesięciu groszy. Jednocześnie powiadomienie o wygranej może być wysłane na e-mail bądź SMS-em.

 

 

Istotną informacją jest także to, iż bukmacher taki posiada wysokiej klasy zabezpieczenia, nad którymi czuwają profesjonalni inżynierowie techniczni, którzy specjalizują się w ochronie witryn. Jest to szczególnie ważne ze względu na obrót pieniędzmi, kontami osobistymi oraz dokonywanie milionowych ilości transakcji. Kodowanie informacji między klientem a witryną odbywa się w sposób analogiczny do zabezpieczeń stron bankowych bądź papierów wartościowych.

Aby korzystać z zakładów bukmacherskich on-line wystarczy się zarejestrować na odpowiedniej stronie internetowej, na przykład Bwin czy Betsson. Kolejnym krokiem jest logowanie się do systemu poprzez wpisanie nazwy użytkownika oraz hasła, wybranie interesującego nas zdarzenia, wybrania odpowiedniego kursu wśród proponowanych, zadeklarowanie kwoty zakładu (najczęściej w granicach kilkudziesięciu groszy) oraz kliknięcie na przycisk ‘Akceptuj’. Zazwyczaj na jednym kuponie można obstawić nawet do dwudziestu zdarzeń.

Wszystkie wygrane są gromadzone na indywidualnym koncie gracza i ma on do niego nieograniczony dostęp. W każdej też chwili ma on możliwość podjęcia decyzji o przelaniu pieniędzy na swoje konto bankowe. Wystarczy w tym celu wypełnić odpowiedni formularz na stronie internetowej. Ważne jest też, aby pamiętać o minimalnej kwocie, którą można wypłacić. Najczęściej mieści się ona w granica kilkunastu złotych (głównie dziesięć złotych). Pieniądze powinny się znaleźć na koncie w ciągu 1-4 dni w całości, gdyż nie są pobierane żadne prowizje bądź opłaty tam, gdzie dana firma posiada konto bankowe.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK