Zakłady bukmacherskie - Strona główna

BetGlob.pl » Artykuły » Bukmacherzy » Bukmacherzy online w Social Media

fortuna

Bukmacherzy online w Social Media

2013-07-18 14:50

Bukmacherzy online w Social Media

Kanały Social Media w dzisiejszych czasach są jedną z bardziej rozpoznawalnych form komunikacji, szczególnie w wielkich korporacjach, czy wśród znanych osobistości (świetnym przykładem są tu chociażby piłkarze - przyp.red.), które w ten prosty sposób informują swoich klientów, fanów, czy kolegów, o tym, czym aktualnie się zajmują.

Metoda idealna, właściwie bezpłatna i ogólnodostępna. Nic więc dziwnego, że Twitter-a bądź Facebook posiada właściwie każdy. I trzeba tu przyznać, aż dziwne, że większość polskojęzycznych bukmacherów nie korzysta z takiej opcji. Możemy tu mówić jedynie o wyjątkach, a i one nie zawsze działają tak, jakbyśmy tego chcieli. Bo skoro korzystamy z tych popularnych kanałów czasem przez kilka godzin dziennie, to jako gracze chcielibyśmy mieć wszystko na tacy, łącznie z informacjami o promocjach, kursach, czy istotnych zmianach u danej marki. Nie każdy korzysta z newslettera, nie każdy też ma czas na to, aby co dzień sprawdzać witryny w poszukiwaniu znaczących notyfikacji.

Być może znaczący wpływ na takie decyzje ma tu ostatnia nowelizacja ustawy hazardowej, która jak wiemy, ponownie uderzyła w środowisko, właściwie nie rozumiejąc materii tego otoczenia. Nie o tym chcemy tu jednak dyskutować, byłoby błędem jednakowoż ten problem pominąć.

Z powodu zachodzących zmian usunięto bowiem chociażby kanał Facebook Ladbrokes (które wycofało się całkowicie z Polski) oraz ten największy i do pewnego okresu, najbardziej aktywny - Poker Stars. W przypadku popularnego PS sytuacja jest o tyle dziwna, iż mieliśmy tam do czynienia z ogromnym zrzeszeniem fanów, o ile pamięć nas nie myli, ich liczba sięgała nawet 50 tysięcy polskich użytkowników. Bukmachera z pewnością to zabolało, podobnie jak i jego graczy.

Czy nasza drużyna ma szansę, aby zdobyć tegoroczny puchar? Odwiedź naszą stronę Bwin i obstawiaj na naszą jedenastkę! Przekonaj się, jak jesteśmy oceniani, typuj i ty też będziesz nowym mistrzem Europy!

Informacja

Aby przeczytać cały artykuł musisz się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta możesz zupełnie za darmo zarejestrować się.

» tagi: facebook, bukmacherzy na facebooku, bukmacherzy na bukmacherzy w so, bukmacher, firmy bukmacherskie, social media, bukmacherzy w social media
» autor: R.Górniak
» źródło: R.Górniak

dodaj kanał RSS

KOMENTARZE

tambi - 2011-09-13 00:00

W Betgun nastąpiła jakaś zmiana w płatnościach, podobno ustawa nakazuje, że nie mogą już trzymać pieniędzy klientów na własnym rachunku bankowym. Rozwiązane jest to poprzez pośredników. Przeszukuje właśnie informacje odnośnie tych pośredników. Czy ktoś z Was już się z tym spotkał? Na stronie betgun zauważyłem dodatkowo, że mają promocję starterową oraz zwiększają 30% wkład; z tego tyłu, że reaktywują się.

tambi - 2011-09-27 23:27

Teraz została promocja starterowa, można uzyskać do 140 zł po pierwszym zasileniu konta u bukmachera. Zauważyłem, że uruchomili także program partnerski. Tu pojawia się moje pytanie- czy to się opłaca? Bo bardzo mnie to zaciekawiło- wiązanie przyjemności z pożytecznym.

tambi - 2011-10-12 17:32

[quote]Programy partnerskie są ciekawą propozycją, lecz trzeba to dobrze rozreklamować. Przyjmijmy, że poleciliśmy 100 osobom. Dostajemy 40% od kwoty zakładu. Przyjmijmy kwotę symboliczną czyli 1zł. 0,4*1=0,4 czyli 40 gr. 40 gr*100 osób= 40 zł. Tak to wygląda przy 100 osobach obstawiających tylko 1 zakład, a jak wiadomo tych zakładów może być kilka w ciągu tygodnia jak nie więcej. [/quote]

tambi - 2011-11-30 15:24

Promocja Reaktywacja Zima!! # promocja \"Reaktywacja Zima\" dla wybranych kont rozpoczyna się z dniem 17.11.2011 godz. 0.00!!!! Warto się spieszyć

DODAJ KOMENTARZ

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany w serwisie.