fortuna

STS

Bukmacher STS
  • Oferta zakładów
  • Oferta promocyjna
  • Wsparcie techniczne
5.0

Nasza ocena bukmachera STS

sts

Sending
Ocena użytkowników 4 (1 głos)

Star-Typ Sport to bukmacher założony w 1997 roku. STS jest firmą bukmacherską przyjmującą zakłady na wyniki wydarzeń sportowych oraz społeczno-politycznych. Posiada on szeroką ofertę zakładów sportowych, zakładów live i transmisji na żywo. Strona internetowa STS dostępna jest w dwóch wersjach – komputerowa oraz mobilna, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się wygodą typowania spotkań z poziomu swojego urządzenia mobilnego.

Zalety STS

+ renomowana polska firma,
+ około 400 punktów stacjonarnych przyjmowania zakładów,
+ polska pomoc techniczna,
+ bonus powitalny,
+ transmisje live z wielu wydarzeń sportowych,
+ duża ilość zakładów live,
+ program lojalnościowy w postaci klubu STS.

Nie masz konta w STS? Odbierz bonus 1200 PLN na start

Recenzja STS

Zakłady live w Star-Typ Sport posiadają bardzo ciekawą funkcję Live Tracker, która pozwala śledzić graficzny podgląd sytuacji dziejących się na boisku. Firma STS w każdym miesiącu udostępnia transmisje na żywo przez internet z ponad 500 wydarzeń sportowych! W skład oferty transmisji wchodzą m.in. mecze piłki nożnej (Primera Division), tenisa, siatkówki, koszykówki oraz wielu innych dyscyplin! Star-Typ Sport wydaje także w każdym tygodniu Magazyn STS, w którym publikowane są artykułu, aktualności, zdjęcia, wyniki i statystyki sportowe. W magazynie każdorazowo znajdziesz także ofertę ponad 1500 wydarzeń sportowych! STS jest oficjalnym partnerem reprezentacji Polski w piłce nożnej a także sponsorem strategicznym Lecha Poznań od sezonu 2013/2014. Logo firmy znajduje się na koszulkach Mistrza Polski 2015.

Jak założyć konto i odebrać bonus w STS?

Konto w  STS zakłada się poprzez wypełnienie formularza, w którym oprócz danych należy wprowadzić także numer rachunku bankowego oraz zdjęcie zrobione telefonem lub skan dowodu tożsamości. Po wypełnieniu formularza, konto jest gotowe do gry. Aby otrzymać bonus, należy podczas zakładania konta zaznaczyć opcję „chcę otrzymać swój bonus startowy”.

1. Zarejestruj się w STS zaznaczając chęć odbioru bonusu.

2. Dokonaj pierwszego depozytu na konto gracza.

3. STS przyzna na Twoje konto podwojenie pierwszej wpłaty!

Dodatkowo, dostępna jest również promocja „Poleć kumpla”. Jeśli Twój znajomy dokona wpłaty co najmniej 50zł na swoje konto gracza i zagra łącznie za nie mniej niż 150 złotych, to Ty i Twój przyjaciel otrzymacie od STS po 50 zł!

Dostępne metody płatności

STS posiada w swojej ofercie płatności obsługiwane przez systemu dotpay, payu, transferuj.pl. Są to systemy oferujące dokonywanie płatności praktycznie ze wszystkich banków internetowych dostępnych na polskim rynku. Dodatkowo STS udostępnił rónież możliwość wpłat i wypłat poprzez portfel elektroniczny Skrill.

Opinia o STS

STS to firma najczęściej kojarzona jako bukmahcer  stacjonarny. Niestety podatek 12%, który odprowadzany jest od wygranych, sprawia, że w porównaniu z ofertą bukmacherów internetowych, możliwe wygrane zmniejszają się w istotny sposób. STS nie jest używany przez profesjonalnych graczy, jednak początkujące osoby z pewnością znajdą w STS miejsce, w którym będą chcieli typować spotkania.

Nie masz konta w STS? Odbierz bonus 1200 PLN na start
Informacje o firmie
Marka STS Star-Typ Sport
Właściciel STS Star-Typ Sport
Strona www sts.pl
Język polski Tak
Język angielski Nie
Na rynku od roku 1997
Otwarcie konta Darmowe
Adres siedziby ul. Porcelanowa 8, 40-246 Katowice
Program partnerski Tak
Licencja / Audyt Tak
Oferta Zakłady sportowe, zakłady live
Oferta dla Polaków Tak
Tryb gry Za pieniądzie
Wymagana instalacja Nie
Płatności – wpłaty/wypłaty
Akceptowalne formy płatności Przelewy on-line, Przelewy bankowe
Minimalna wpłata 1 PLN
Minimalna wypłata 1 PLN
Minimalna stawka 1 PLN
Maksymalna stawka brak
Maksymalna wygrana 500 000
Obsługa klienta
Kontakt e-mail [email protected]
Infolinia formularz kontaktowy
Dostępność w godzinach
Kontakt w języku polskim Tak
Live chat Nie
Nie masz konta w STS? Odbierz bonus 500 PLN na start

* – kod ten należy wpisać na stronie firmy, w odpowiednie pole. Najczęściej warunkiem koniecznym otrzymania bonusu jest przejście do strony firmy, przy pomocy linka z naszej strony znajdującego się w polu „Link uprawniający do bonusu”.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK