Zakłady bukmacherskie

0

Bukmacherzy od kuchni

Jeśli ktoś interesuje się sportem to może najwyższy czas pomyśleć nad tym, aby zacząć na tym zarabiać. Zakłady bukmacherskie mają w swoich ofertach liczne możliwości zakładów. Są tam już z góry ustalone reguły i zasady gry. Najważniejszym wymaganiem, aby w ogóle wziąć udział w tego typu rozrywce jest ukończenie osiemnastu lat wtedy też nie ma żadnych już ograniczeń i uczestnik może typować wszystkie zdarzenia sportowe krajowe, jak i zagraniczne, na całym świecie. Typować można zwycięzców bądź określone zdarzenia, które mają bądź mogą mieć miejsce podczas wybranego zdarzenia sportowego.

Istnieje kilka sposobów na zawarcie zakładów, a mianowicie: typowanie zdarzeń pojedynczych, kilka zdarzeń na zakład, czyli tzw. zakłady ako, zakłady systemowe, czy nawet zakłady na żywo, czyli już w trakcie trwania zdarzeń sportowych. Oprócz istnienia zakładów bukmacherskich na terenie praktycznie każdego większego miasta i to w punktach o dużej przepustowości ludzi istnieje też możliwość skorzystania z bukmacherów internetowych. Zakłady internetowe przyjmują zakłady poprzez swoje strony internetowe, więc dostęp jest ważny praktycznie przez całą dobę.

 

 

Sportowe zakłady bukmacherskie posiadają już wieloletnie doświadczenie, z którego warto skorzystać. Wszystkie prowadzą swoiste archiwa wygranych i przegranych. Warto więc sprawdzić, co może wpłynąć na wynik naszego zakładu, jak również ogólną sytuację sportową danego zawodnika czy drużyny w historii sportu. Wszystkie wyniki ostatnich spotkań, formę drużyny, jej skład, historię, statystki wygranych meczy na własnych boiskach i na wyjazdach, zawodników wykluczonych przez kary, kontuzje itp. oferują zakłady bukmacherskie przez Internet.

Przy zakładach zawieranych przez Internet wygrana jest wypłacana w całości, ponieważ tutejsze zakłady tego typu zarejestrowane są w innych krajach, gdzie nie obowiązuje podatek od wygranych z zakładów sportowych.

Najważniejszym krokiem korzystania z tego typu stron, na przykład bwin, jest zarejestrowanie się, zapoznanie z regulaminem i warunkami. Na stronach często prezentowani są najlepsi i najbardziej znani bukmacherzy dla Polaków. U bukmachera, u którego utworzyło się konto, należy wpłacić depozyt, aby rozpocząć grę. Jest to swoista kwota, z której bukmacher będzie pobierał pieniądze na stawki w zakładach. Kwotę tą ma się do dyspozycji u bukmachera na zakłady. Jednocześnie depozyt ten zawsze można wypłacić na przykład na wskazane konto bankowe. Wszelkie wygrane dodatkowo zasilają ów depozyt i są automatycznie wypłacane na dane konto bukmacherskie.

Gdy wpłacony jest już depozyt można zacząć grać. Należy się zalogować na stronie wybranego przez nas bukmachera, który ma nasz depozyt, wybrać odpowiednią dyscyplinę sportu, która nas interesuje, wybrać rodzaj zdarzenia, mecz, typ zakładu, kliknąć na kurs przy typie jednocześnie tworząc kupon zakładu.

 

 

Oprócz wspomnianego zakładu bukmacherskiego bardzo znanym jest jeszcze bet and win. U niego na przykład depozyt wynosi sto złotych, ale jednocześnie na zachętę oferują doliczenie pięćdziesięciu procent więcej, dzięki czemu można dokonać większej ilości zakładów. Zasady gry są tutaj takie same, jak u innych bukmacherów. Strony internetowe tak naprawdę sprzyjają graczom, gdyż oferują im stały dostęp do swoich środków, a jednocześnie kontrolę własnych zakładów, ich zmianę bądź zakładanie nowych już w trakcie gry.

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK