Skra tym razem nie rozczaruje?

0

W 18 kolejce Plus Ligi zapraszam do Bełchatowa. W sobotę miejscowa Skra podejmie rywali z Indykpol Olsztyn. Czy gospodarze wskoczą na wyższe obroty i zrewanżują swoim kibicom słabsze występy z ostatnich dwóch tygodni?

Faworyta tego spotkania nie trzeba wskazywać, bo bezsprzecznie jest nim zespół gospodarzy. Skra po 17 kolejkach jest wiceliderem rozgrywek z dorobkiem 40 punktów. Dużo niżej w tabeli Plus Ligi znajduje się drużyna gości dzięki wywalczonym 12 oczkom. Tym samym nie dziwi fakt, że bukmacherzy są pewni triumfu gospodarzy. Pozostaje tylko pytanie – w jakim wymiarze.

Skrze bowiem wyraźnie nie idzie w ostatnich tygodniach. Bełchatowianie w 5 ostatnich kolejkach tylko 2 razy wygrywali swój mecz. Kryzys Skry jest zatem widoczny gołym okiem. Co ważniejsze były to raczej spotkania z ważnymi drużynami Plus Ligi, a takie porażki nie tylko bolą, co pozwoliły peletonowi dogonić a następnie zepchnąć z fotela lidera. Skra potrzebowałaby zatem starcia z jakimś słabeuszem, by odbudować się psychicznie.

Terminarz jej sprzyja – w sobotę w Bełchatowie zamelduje się drużyna Indykpol. Olsztynianie grają ostatnio fatalnie, co wyraźnie odbija się na ich miejscu w tabeli Plus Ligi. W 5 ostatnich kolejkach wygrali tylko raz – w Częstochowie z outsiderem rozgrywek. W pozostałych 4 starciach ugrali tylko jednego seta mimo, że nie grali z potentatami Plus Ligi.

Tym samym w sobotę spodziewam się pewnego zwycięstwa gospodarzy. Typuję 3-0 dla Skry Bełchatów.

Kurs na Skrę wynosi 1.01, zaś za wygraną Indykpol Bet365 płaci 14.00

 

             Już teraz otwórz darmowe konto na Bet365 i odbierz swój bonus

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.