Bielszczanie uznają wyższość gości?

0

W sobotniej odsłonie Plus Ligi zapraszam do Bielsko-Białej. W 18 kolejce miejscowy BBTS podejmie Czarnych Radom. Czy gospodarze znów będą musieli uznać wyższość gości?

Po 17 kolejkach wyżej w tabeli Plus Ligi stoi zespół gości, który z dorobkiem 23 oczek zajmuje 9 pozycję. Nieco niżej znajdziemy drużynę gospodarzy, który dzięki wywalczonym 11 oczkom zajmuje dopiero 11 lokatę. Tym samym do pewnego utrzymania wciąż wiele jej brakuje. Odrobi część strat w sobotę?

Niewiele na to wskazuje, ale 18 kolejka będzie kluczowa dla losów BBTSu. Bielszczanie w 5 ostatnich kolejkach wygrali tylko raz. Byli słabsi na wyjeździe w Warszawie, zaś u siebie ulegli zdecydowanie mocniejszym kadrowo zespołom ZAKSY, Resovii i Jastrzębskiego Węgla. Tylko w 16 kolejce BBTS znalazł sposób na Indykpol Olsztyn, który pokonał bez straty seta. Jak będzie w sobotę?

Dziś w Bielsko-Białej stawi się drużyna z Radomia. Czarni również nie legitymują się zbyt dobrym bilansem w ostatnich tygodniach. 5 spotkań to tylko 2 zwycięstwa mimo że ich terminarz nie był równie wymagający co BBTSu. Radomianie byli lepsi od outsidera z Częstochowy i rywali z Będzina, ulegając po drodze drużynom Transferu Bydgoszcz, Effectora Kielce i Lotosa Gdańsk.

Bilans bezpośrednich starć dzisiejszych rywali wskazuje na Radomian. Czarni wygrali dotychczas 2 takie starcia, ale oba u siebie. W 2013 roku natomiast w Bielsko-Białej lepsza była drużyna gospodarzy, zwyciężyła jednak zaledwie 3-2. Jak będzie rok później?

To będzie bardzo wyrównane starcie. Typuję zatem ostrożnie z handicapem +1,5 seta zwycięstwo gospodarzy.

Kurs na BBTS wynosi 2.30, zaś za wygraną Czarnych bet365 płaci 1.55

 

             Już teraz otwórz darmowe konto na Bet365 i odbierz swój bonus

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.