Śląsk w lepszej sytuacji od Białej Gwiazdy?

0

W środowej odsłonie Ekstraklasy zapraszam do Wrocławia. Tu zapewne tutaj odbędzie się najciekawsze spotkanie 30 kolejki ligowej. Miejscowy Śląsk podejmie bowiem krakowską Wisłę, co oznacza starcie 5 drużyny z numerem 4. Kto wyjdzie z niego górą, ten zajmie lepszą pozycję przed drugą fazą sezonu! Oba zespoły mają bowiem ten sam dorobek punktowy, ale Wisła lepszy bilans bramkowy.

Dokładnie – po 29 kolejkach Śląsk i Wisła zgromadziły na swoim koncie po 43 oczka. Lepszy bilans bramkowy pozwala jednak Krakowian na zajmowanie wyżej lokaty ligowej. Czy w środę utrzymają tą pozycję? Jesienią pod Wawelem padł remis 1-1, we Wrocławiu nie będzie już miejsca na grzeczności. Przecież za rogiem mamy już fazę mistrzowską, w której Wisła i Śląsk mają walczyć o miejsce premiujące udziałem w europejskich pucharach!

Tak naprawdę trudno w tym starciu wskazać jednak faworyta. Śląsk gra dość nierówno i trudno po nim spodziewać się, że w środę nagle odpali. Wrocławianie w 5 ostatnich meczach zdobyli 5 oczek. U siebie zremisowali z Podbeskidziem i ograli gdańską Lechię. W środę po raz kolejny obronią swojej twierdzy?

Lepiej w ostatnich tygodniach punktuje natomiast krakowska Wisła. Biała Gwiazda w 5 ostatnich meczach zdobyła 9 oczek i wróciła do gry o europejskie puchary. Z wyjazdów Krakowianie przywieźli ostatnio oczko z Bielsko-Białej i Białegostoku. Jak będzie z Wrocławiem?

Kurs na Śląsk wynosi 2.25, remis jest wyceniany po 3.20, zaś za wygraną Wisły bet365 płaci 3.20.

 

 

                     Już teraz otwórz darmowe konto na Bet365 i odbierz swój bonus

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.