Prawdziwy test przed Jagą

0

W środowej odsłonie Ekstraklasy prawdziwy test czeka Jagiellonię. Drużyna trenera Probierza ostatnio wyraźnie zawodzi i wypadła z wyścigu o fotel lidera. Dzięki wpadkom Legii jej sytuacja nie jest jeszcze jednak tragiczna. Do odrobienia strata trzeba jednak kompletu oczek wywalczonych na swoim obiekcie. Najbliższa i ostatnio okazja w fazie zasadniczej już w środę! Jaga podejmie Ruch Chorzów.

Po 29 kolejkach wyżej w tabeli stoi drużyna z Białegostoku, która z dorobkiem 46 oczek zajmuje 3 miejsce w tabeli. Dużo niżej, bo na 14 lokacie, sklasyfikowany jest zespół Ruchu z dorobkiem 33 punktów. Tym samym nie dziwi fakt, że faworytem bukmacherów jest zespół gospodarzy.

Faworytem, ale nieznacznym. Bukmacherzy wciąż pamiętają o meczu z rundy jesiennej, kiedy to Ruch rozniósł u siebie Jagę aż 5-2. Pamiętają też, że dla Ruchu środowe starcie nie jest meczem o pietruszkę. Na dole tabeli różnice są bardzo małe i ewentualne zwycięstwo w 30 kolejce pozwoliłoby Chorzowianom wyraźnie poprawić notowania a tym samym pozycję wyjściową przed drugą częścią sezonu!

W 5 ostatnich meczach Jaga zdobyła 5 oczek, słabo punktując na wyjazdach. U siebie pokonała jednak Piasta i zremisowała szczęśliwie z Wisłą. Z kolei Ruch w 5 ostatnich pojedynkach zdobył 6 oczek, po drodze remisując na wyjazdach w Kielcach i Zabrzu. Nieco wyhamował i nie sięga już tak regularnie po komplet oczek jak po przerwie zimowej. Co pokaże w środę? Osobiście typuję mniej niż 2.5 bramki.

Kurs na Jagę wynosi 2.25, remis jest wyceniany po 3.25, zaś za wygraną Ruchu Bet365płaci 3.20.

                     Już teraz otwórz darmowe konto na Bet365 i odbierz swój bonus

 

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.