fortuna

Zakłady Milenium

0

Choć w XXI wieku naziemni bukmacherzy zostali w większości wyparci przez firmy internetowe, nadal pozostali w grze i walczą o klientów. Fenomenem w tym wypadku jest pewien bukmacher, który powstał stosunkowo niedawno, kiedy to zakłady bukmacherskie w Internecie były już szeroko rozpowszechnione. Z tego względu mogłoby się wydawać, że nowa firma nie ma szans na przetrwanie, gdyż musi konkurować zarówno z bukami internetowymi jak i naziemnymi, które działają w branży od lat. Tak się jednak nie stało i dziś firm, której mówię dołączyła do STS-u, Fortuny i Totomixa, czyli do czołowych polskich „tradycjonalistów”. O kim mowa? Oczywiście o Milenium, o której to firmie będzie traktował poniższy artykuł.

Milenium, jak już zdążyłem nadmienić, jest najmłodszym Polskim bukmacherem. Powstał w roku 2004, a więc jak łatwo policzyć jest o połowę młodszy niż chociażby STS. Mimo swej świeżości i braku doświadczenia, Milenium bardzo szybko stało się wartościowym konkurentem dla reszty stawki bukmacherów naziemnych. Do dnia dzisiejszego firma posiada około 150 punktów w kraju, głównie w Polsce centralnej i zachodniej. Konkurenci mają co prawda trzykrotną przewagę „liczebną”, ale należy pamiętać, że Milenium jest na rynku niespełna 5 lat, a biorąc to pod uwagę liczba ta wygląda całkiem okazale.

 

 

Najważniejszą rzeczą u bukmachera jest oferta, zatem należy się kilka słów o ofercie Milenium. Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że bukmacher jest i pod tym względem skromny. Rzeczywiście, liczba dyscyplin szału nie robi, ale gdy spojrzymy na rodzaje zakładów np. na mecz piłkarski zobaczymy, że Milenium zamiast oferować szeroką gamę dyscyplin, skupiło się na oferowaniu wielu zakładów na najpopularniejsze sporty jak piłka nożna, siatkówka, czy tenis. Niektóre zakłady jak np. „obie drużyny strzelą” w piłce czy „setowy handicap” w tenisie są unikalne, u innych naziemnych buków wręcz niespotykane. Dodam także, że Milenium jako jedyna firma posiada ofertę na polską ekstraligę żużlową, za co zyskała mój szacunek, jako, że żużel to mój konik.

Na plus należy także zaliczyć wysokość kursów. Porównując je, szybko dojdziemy do wniosku, że bardzo często, te, które oferuje Milenium są najwyższe jeśli chodzi o tradycyjnych bukmacherów.

Zakłady bukmacherskie Milenium nie oferują (przynajmniej na razie) możliwości gry przez Internet, wcale nie znaczy to jednak, że nie warto zaglądać na www.wzbmilenium.pl. Wręcz przeciwnie – witryna firmy jest schludna, ładna, przejrzysta i co najważniejsze – wyposażona w wiele przydatnych funkcji. Do tych najciekawszych należy możliwość zrobienia e-kuponu, sprawdzenia wyniku kuponu (wpisujesz numer kuponu i widzisz czy wygrałeś czy nie – proste, ale jak ułatwia życie), a także – tu pewna innowacja – zamówienie powiadomienia SMS z „relacją” z kuponu za …60 groszy (w pakiecie jeszcze taniej). Pomysł genialny w swojej prostocie, idealny jeśli np. wyjeżdżamy na prowincję i wiemy, że nie będziemy mieli dostępu do sieci. Oprócz tego przydatną opcją jest sprawdzenie najbliższego punktu przyjmowania zakładów, co zajmuje 2 kliknięcia myszką (u konkurencji przynajmniej 5 razy dłużej).

Wypada także wspomnieć o tym, co mnie osobiście najbardziej podoba się w Milenium, a mianowicie ciągły i szybki rozwój. Jak mawiał poeta „stojąc w miejscu – cofasz się” i te słowa powinny być mottem tego bukmachera, gdyż jest to zdecydowanie najszybciej rozwijający się bukmacher w Polsce. Tylko w ciągu ostatnich 3 miesięcy firma wprowadziła do oferty biegi narciarskie i lacrosse (?), wiele nowych zakładów tj. „setowy handicap” w tenisie, zakłady „ligowy ekspert”, zakłady „remis = zwrot”, pojedynki zawodników NBA (notabene większość z tych zakładów to absolutne nowości na rynku naziemnych buków), a także przywróciła zakłady supertyp i umożliwiła sprawdzanie kuponów przez telefon! Stale rośnie także liczba punktów Milenium w całej Polsce.

 

 

Na pewnej stronie znalazłem określenie, że zakłady bukmacherskie Milenium to „melodia przyszłości” i muszę przyznać, że jest to najlepsze określenie dla tej młodej i dopiero rozwijającej się firmy. Jej przyszłość w mojej ocenie widnieje w kolorowych barwach i możliwe, że za kilka lat będzie to bukmacher naziemny nr. 1 w Polsce.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK