Cała sobota padnie łupem gospodarzy?

0

W sobotniej odsłonie Plus Ligi czekają na nas 4 spotkania. We wszystkich faworytem bukmacherów są drużyny gospodarzy. Czy kibice zgromadzi w halach będą świętować zwycięstwa swoich ulubieńców?

Najpierw przeniesiemy się do Lubina. W sobotę miejscowe Cuprum Mundo podejmie BBTS Bielsko-Biała, zaś nieco później ZAKSA będzie gościła u siebie rywali z Effectora Kielce. Dwa pewne zwycięstwa gospodarzy?

Żadnych problemów ze zwycięstwem nie powinna mieć ZAKSA. Drużyna z Kędzierzyna Koźle podejmie w sobotę Kielczan, którzy ostatnio wyraźnie sobie nie radzą.

Po 23 kolejkach wyżej w tabeli Plus Ligi stoi drużyna ZAKSY, która z dorobkiem 37 oczek zajmuje 7 pozycję. Dużo niżej plasuje się drużyna gości. Kielczanie zdobyli jak dotąd tylko 15 punktów, co daje im 13 miejsce w lidze. Tym samym nie dziwi fakt, że zdecydowanym faworytem spotkania jest drużyna gospodarzy.

I to pomimo faktu, że ZAKSA przeżywało ostatnio ciężkie chwile. Kędzierzynianie przegrywali mecz za meczem, ale ostatnio znów nieco odżyli. Po porażce w Olsztynie ZAKSA wygrała wyjazdowe starcia z warszawską Politechniką i Czarnymi Radom, tracąc w sumie tylko jeden set. Morale na pewno więc wzrosły w zespole, pora to potwierdzić w sobotę!

W 24 kolejce ZAKSA zagra z Effectorem. Kielczanie nie mają za sobą dobrych tygodni. Przegrali wszystkie 5 ostatnich spotkań, w sumie wygrywając tylko 3 sety. Faktycznie – grywali m.in. z czołówką tabeli, ale w starciach z BBTS Bielsko-Biała czy Cuprum Mundo więcej bym od nich oczekiwał. To znaczy, że w sobotę znów nie powalczą i polegną w Kędzierzynie?

Jesienią w Kielcach padł wynik 1-3 dla ZAKSY, przed rokiem w Kędzierzynie padł identyczny wynik na korzyść gospodarzy. Powtórka z rozrywki już w sobotę?

Kurs na ZAKSĘ wynosi 1.05, zaś za wygraną Effectora Kielce Bet365 płaci 8.00.

                 Już teraz otwórz darmowe konto na Bet365 i odbierz swój bonus

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.