Tottenham podejmuje Arsenal

0

Rozpoczynający się weekend zapowiada się arcyciekawie. Na przystawkę proponujemy starcie Tottenhamu z Arsenalu, które rozpocznie się w sobotę o 13:45.

  

 

Rywalizacja Tottenhamu z Arsenalem to najważniejszy mecz dla fanów obu drużyn. Siedziby tych klubów znajdują się w tej samej części Londynu co sprawia, że atmosfera między kibicami jest zawsze napięta.

Przyjezdni prezentują na ten moment wspaniałą formę – 12 zwycięstw w ostatnich 15 meczach we wszystkich rozgrywkach to bardzo dobry wynik. Dodatkowo od tego meczu zależy czy podtrzymana zostanie passa zwycięstw Kanonierów, która w tym momencie wynosi 5.

 

 

Tottenham za wszelką cenę będzie się starał zakończyć pasmo zwycięstw odwiecznego rywala. Wygrana u siebie to idealna okazja na podbudowanie morale w zespole. Gospodarze nie są bez szans bowiem sami prezentują się przyzwoicie. Dwa ostatnie mecze w lidze to dwie wygrane nad West Bromem i Sunderlandem. Poza tym podopieczni Pochettino awansowali do finału Capital One Cup pokonując w dwumeczu Sheffield United.

Patrząc w tabelę Premier League ciężko jednoznacznie wskazać faworyta tego meczu. Arsenal zajmuje 5. miejsce a Tottenham jest o jedną lokatę niżej. Różnica wynosi zaledwie dwa punkty. Po tym meczu ktoś może zagościć w upragnionej czołowej czwórce rozgrywek.

 

Kurs w bet365 na Tottenham wynosi 3.25, na remis 3.50, zaś na wygraną Arsenalu jest 2.30.

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.