Hit 19 kolejki!

0

W piątkowej odsłonie Orlen Ligi czeka na nas bez wątpienia hitowe starcie tego tygodni. W Muszynie miejscowy zespół Fakro podejmie rywalki z Trefla Sopot. A to nie oznacza nic innego jak pojedynek drużyn z absolutnego czuba tabeli!

Po 18 kolejkach wyżej w tabeli stoi drużyna z Sopotu, która z dorobkiem 44 oczek zajmuje pozycję wicelidera. 2 punkty mniej zgromadziła jak dotąd szóstka z Muszyny, co daje jej 3 pozycję ligową. Tym samym nie dziwi fakt, że bukmacherzy w osobie gości widzą faworytów 19 kolejki Orlen Ligi.

Sopocianki na ligowym podwórku idą jak burza. 3 ostatnie kolejki padły ich łupem, a starcia w Rzeszowie i Dąbrowie Górniczej oraz u siebie z Bielszczankami kosztowały je utratę tylko jednego seta. Ten straciły w Rzeszowie grając na wyjeździe. W piątek Trefl znów zagra w obcej hali – znów nie zachowa czystego konta? Tutaj nieważny będzie dokładny wynik, a raczej triumfator pojedynku.

A zwycięstwo jest bardzo potrzebne Muszyniankom. Drużyna Fakro po wygranych z rywalkami z Piły, Ostrowca i Bydgoszczy przystąpiła do 3 arcyważnych meczy z rywalkami z czuba tabeli. Na razie sromotnie zawodzi. U siebie uległa liderowi z Polic 0-3, po czym na wyjeździe we Wrocławiu ugrała zaledwie jednego seta. Jeżeli i w piątek przegra, to morale Muszynianek naprawdę pójdą w drzazgi.

Zespołowi Fakro dobrze grywa się z Treflem, ale na wyjeździe. W Sopocie oba pojedynki w 2014 roku zakończył zwycięstwem 0-3 i 1-3. Te zrewanżowały się w hali Muszynianek, wygrywając w 2013 roku oba mecze w tych samych rozmiarach. Jak będzie 2 lata później?

Kurs na Fakro Muszynę wynosi 2.80, zaś za wygraną Trefla Sopot Bet365 płaci 1.40.

 

                 Już teraz otwórz darmowe konto na Bet365 i odbierz swój bonus

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.