STS – bonus powitalny na start

0

Firma STS jako jeden z liderów na rynku niezwykle poważnie traktuje bonus powitalny na start dla każdego gracza. Rejestrując się akurat u tego możemy jednak liczyć na znacznie ciekawsze udogodnienia, ponieważ dotyczą one konkretnych sum pieniężnych. STS przewodząc stawce nie tylko w opinii klientów, proponuje nam przede wszystkim bonus bez depozytu oraz bonus od depozytu. Wszystko dotyczy początku naszej gry. Co zrobić, by otrzymać interesującą nas promocję?

STS i bonus powitalny na start – ogólny zarys promocji

Mówiąc o szeroko pojętych udogodnieniach, to bonus powitalny na start od firmy STS musi znaleźć się na czele rankingu. Właściciele tego przedsiębiorstwa, mimo że stosują podobne praktyki, co pozostałe firmy, mogą liczyć na znacznie większe zainteresowanie klientów. Łatwo jednak wywnioskować dlaczego, ponieważ STS bonusy bukmacherskie buduje w oparciu na ścisłej współpracy z samym klientem. Takie promocje, jak bonus bez depozytu, mimo iż bardzo podobne, w firmie STS są na czele zakładki z promocjami.

Dopiero później STS przedstawia nam cykliczne bonusy dla stałych graczy. Porównując to z pozostałymi zakładami bukmacherskimi, różnica jest kolosalna, gdyż w niektórych firmach przyciąganie klientów odbywa się za pomocą promocji związanymi z długotrwałą grą. Tymczasem bonus powitalny na start dla firmy STS to dopiero początek współpracy z graczem. Jak wyglądają szczegóły promocji na początku gry?

Zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka oferowany STS to kolejna promocja, która umożliwia nam na zawarcie darmowego zakładu. Dzięki tej promocji możemy postawić zakład do 100 zł bez ryzyka straty naszych środków.

Bonus od depozytu

STS bonus od depozytu jest następną promocją przygotowaną dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie STS proponują nowym użytkownikom do 1540 PLN środków bonusowych. Aby wypłacić bonusowe środki należy oczywiście spełnić określone warunki.

 

 

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK