fortuna

STS – bonus powitalny na start

0

Firma STS jako jeden z liderów na rynku niezwykle poważnie traktuje bonus powitalny na start dla każdego gracza. Rejestrując się akurat u tego możemy jednak liczyć na znacznie ciekawsze udogodnienia, ponieważ dotyczą one konkretnych sum pieniężnych. STS przewodząc stawce nie tylko w opinii klientów, proponuje nam przede wszystkim bonus bez depozytu oraz bonus od depozytu. Wszystko dotyczy początku naszej gry. Co zrobić, by otrzymać interesującą nas promocję?

STS i bonus powitalny na start – ogólny zarys promocji

Mówiąc o szeroko pojętych udogodnieniach, to bonus powitalny na start od firmy STS musi znaleźć się na czele rankingu. Właściciele tego przedsiębiorstwa, mimo że stosują podobne praktyki, co pozostałe firmy, mogą liczyć na znacznie większe zainteresowanie klientów. Łatwo jednak wywnioskować dlaczego, ponieważ STS bonusy bukmacherskie buduje w oparciu na ścisłej współpracy z samym klientem. Takie promocje, jak bonus bez depozytu, mimo iż bardzo podobne, w firmie STS są na czele zakładki z promocjami. Dopiero później STS przedstawia nam cykliczne bonusy dla stałych graczy. Porównując to z pozostałymi zakładami bukmacherskimi, różnica jest kolosalna, gdyż w niektórych firmach przyciąganie klientów odbywa się za pomocą promocji związanymi z długotrwałą grą. Tymczasem bonus powitalny na start dla firmy STS to dopiero początek współpracy z graczem. Jak wyglądają szczegóły promocji na początku gry?

Pewne 1200 złotych na start

Ten bonus dotyczy naszego postępowania zaraz po udanym zarejestrowaniu się na stronie. Aby otrzymać wspomniany wyżej bonus, musimy w pierwszej kolejności zaznaczyć zgodę na otrzymanie bonusu startowego podczas rejestracji. Następnie powinniśmy wpłacić pierwsze pieniądze na nasze konto, a bukmacher „odda” nam równowartość tej kwoty. Następnie, by sukcesywnie działać z przelanym bonusem, musimy trzykrotnie obrócić tą kwotą, z kursem całkowitym kuponu na poziomie 1.91.

Pewne 25 złotych

Kolejny bonus firma STS dedykuje przede wszystkim tym, którzy są uważni podczas rejestracji. W trakcie zakładania konta należy bowiem wpisać kod promocyjny prawidłowy dla tego bukmachera. W tym przypadku należy użyć frazy „Pewne25” z dowolną kombinacją i wielkością liter. Co jest najistotniejsze – nie ma tutaj kolejnych warunków ani potrzeby obracania otrzymanym bonusem.

 

 

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK