Najlepsze sposoby na oglądanie meczów w Internecie

0

Szczegóły dotyczące tego, gdzie oglądać mecze na Internecie są stosunkowo jasne i przejrzyste. Wszystko bowiem skupia się na podziale konkretnych platform internetowych, ponieważ wyróżnić możemy strony płatne i całkowicie darmowe. Taki podział powstał niemal na początku działalności tzw. telewizji internetowych, pomagając przy ewentualnym wyborze. W tym artykule przedstawimy specyfikę konkretnych stron internetowych, opierając się także o opinie samych klientów. Po przeczytaniu tekstu powinniśmy wiedzieć, na co zwracać szczególną uwagę przy wybieraniu konkretnej firmy. Jak wygląda każda ze stron?

Gdzie oglądać mecze na Internecie? Podział na dwie grupy

Mówiąc o możliwościach oglądania spotkań piłkarskich w Internecie, bardzo często pomijamy najważniejsze aspekty. To, gdzie oglądać mecze na żywo na Internecie, zależy wyłącznie od nas samych, zwłaszcza jeśli chodzi o wybieranie konkretnych platform. Aby wiedzieć, co wybrać, musimy oczywiście poznać szczegóły każdej ze stron. W poniższym poradniku znajdą się najważniejsze aspekty różnych opcji – zahaczymy o strony bukmacherskie, ale także o profesjonalne telewizje internetowe. W tym drugim przypadku musimy się oczywiście liczyć z opłatami, aczkolwiek te witryny proponują nam równocześnie dostęp do innych ciekawych usług. Chodzi w pierwszej kolejności o ofertę filmową, dokumentalną czy serialową, czego nie zaoferują nam żadne platformy darmowe. Co więc wybrać, by oglądać dane spotkania?

Płatne opcje transmisji meczów

W gronie dodatkowo płatnych stron internetowych znajdzie się przede wszystkim miejsce dla popularnych witryn z telewizją internetową. Mowa oczywiście o takich platformach jak Player czy Ipla, które w swojej bogatej ofercie seriali oraz filmów, znajdzie miejsce także dla sportu. Każda dziedzina, zależnie od tego, do jakiej grupy należy, otrzymuje osobny pakiet.

Taki wybór mamy także w przypadku meczów piłkarskich. Jeśli chodzi o typowo sportowe możliwości, to na myśl przychodzi przede wszystkim strona ElevenSports.pl, gdzie zobaczymy zmagania w lidze hiszpańskiej, niemieckiej oraz włoskiej. Na wszystkich tych trzech stronach najtańsze zestawy zaczynają się już od 20 złotych miesięcznie.

Darmowe możliwości w przypadku sportu

Jeśli chodzi zaś o opcje, za które nie musimy w ogóle płacić, to dyspozycji mamy aż cztery legalne wyjścia. Pierwszą trójkę tworzą strony typowo bukmacherskie. Takie strony jak STS TV, Fortuna TV oraz Betclic TV stawiają na pozyskiwanie klientów właśnie w taki sposób. Mimo że oglądanie meczów jest darmowe, to u wszystkich tych bukmacherów trzeba przejść przez dwa istotne warunki. Pierwszym jest oczywiście założenie konta – najkorzystniej jest postawić na konto stałe, gwarantujące dostęp do wszystkich funkcji. Dalej naszym zadaniem jest postawienie kuponu z wydarzeniem z zakładem live. Niekoniecznie musi to być mecz, który chcemy obejrzeć.

Bardzo dobrym wyjściem będzie również strona sport.tvp.pl. Platforma należąca do Telewizji Publicznej proponuje nam dostęp do transmisji na jeszcze korzystniejszych warunkach. Nie musimy się bowiem trudzić nawet zakładaniem konta, ponieważ witryna wymaga jedynie wyboru konkretnego spotkania. Obecnie w ofercie tej strony są mecze Polaków, wybrane pojedynki w Lidze Mistrzów czy w PKO BP Ekstraklasie.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK