Zakłady sportowe Profesjonal

0

Rok 1996 był dla fanów zakładów sportowych w Polsce rokiem przełomowym. Właśnie wtedy firma Profesjonał otrzymała od Ministerstwa Finansów licencję na prowadzenie swej bukmacherskiej działalności. Tym samym zakłady sportowe Profesjonał weszły na polski rynek i przeszły do historii – była to pierwsza firma bukmacherska działająca w naszej ojczyźnie. Co ważne Profesionał był już wtedy częścią międzynarodowej organizacji o nazwie Fortuna, która skupiała firmy bukmacherskie z Europy Środkowej. Tym samym Polacy dostali gwarancję jakości usług świadczonych przez pierwszego polskiego bukmachera, bo była to przecież jakość na europejskim poziomie.

To już historia jednak wszyscy zainteresowani tematem powinni zdawać sobie sprawę, że Profesjonał jest najstarszym polskim bukmacherem, a nabyte doświadczenie procentuje i przez cały czas swego istnienia firma była i jest w czołówce firm bukmacherskich Polsce. Od jakiegoś czasu Profesionał występuje pod inną nazwą – Fortuna zakłady bukmacherskie, a więc każdy kto chce poszerzyć swą wiedzę na temat tej placówki powinien szukać właśnie pod tą nazwą.
Jak zwał tak zwał, faktem jest, że dzisiaj Profesjonal czy jak kto woli Fortuna, stanowi o sile naziemnego bukmacherstwa w Polsce.

Zakłady bukmacherskie Profesjonał swą wysoką pozycję na rynku zawdzięczają kilku czynnikom. Niewątpliwie wśród bukmacherów naziemnych marka ta może się pochwalić w chwili obecnej najwyższymi kursami, które niekiedy sięgają wartości znanych dotychczas wyłącznie w sieci. Od początku swego istnienia Profesjonał stawiał także ogromny nacisk na dotarcie do klienta. Dzięki temu przez kilkanaście lat istnienia stworzyli oni szeroką sieć swych palcówek, których liczba oscyluje obecnie około 400. Co ważne Fortuna ma swoje oddziały już w miastach powyżej 10 tysięcy mieszkańców, a więc z ich oferty może korzystać każdy, nie tylko mieszkańcy polskich metropolii. Jeśli chodzi o ofertę to wydaje się ona uboższa niż u konkurencji, choć z ręką na sercu mogę przyznać, że jest ona wystarczająca i zawiera wszystkie niezbędne spotkania.

 

 

Profesionał jest marką rozpoznawalną nie tylko ze względu na wkład w rozwój bukmacherstwa w Polsce oraz atrakcyjne kursy. Jest ona również kojarzona z dwoma innymi rzeczami. Pierwszą z nich jest tygodnik firmowy, który jest najchętniej kupowanym czasopismem o tematyce zakładów sportowych w Polsce. Od roku 2001 był wydawany pod nazwą Profesional, obecnie zaś, pod zmianie nazwy firmy, występuje pod szyldem Fortuna zakłady bukmacherskie. Tygodnik zawiera ofertę, tabele, statystyki, typy fachowców oraz wiadomości ze światka sportowego, czyli jednym słowem wszystko co jest potrzebne przeciętnemu graczowi do analizy każdego spotkania.

Drugą zaletą i aspektem przyciągającym klientów do firmy Profesjonal jest klub Fortuna plus. Promocja ta przypomina nieco tę znaną z Bwin. Gracz dostaje kartę i za każdą postawioną złotówkę otrzymuje 1 punkt. Punkty te może następnie wymienić na nagrody. A te są nie byle jakie. Zakłady sportowe Profesional rozdają m.in. kina domowe, telewizory, komórki czy odtwarzacze MP4. Ciekawą opcją jest również wymiana punktów na… zwiększenie kursów spotkań. Szczerze powiedziawszy jak długo siedzę w bukmacherskim światku z czymś takim się jeszcze nie spotkałem.

Wypada też powiedzieć słów parę o stronie internetowej, którą Profesjonal oczywiście posiada. Ta jest prosta, ale bardzo funkcjonalna i wyposażona bardzo przydatne opcje. Należą do nich chociażby możliwość sprawdzenia swego kuponu czy stworzenia e-kuponu. Członkowie klubu Fortuna plus mogą dodatkowo zamówić powiadomienia smsem o wynikach spotkań. Dodatkowo zakłady sportowe Profesjonal prowadzą sekcję wyników „na żywo”, co jest kolejnym udogodnieniem dla graczy. Myślę, że przekonałem Was do skorzystania z usług najstarszej polskiej firmy. Dla wszystkich tych, którzy z jakiegoś względu nie chcą (lub nie mogą) grać w Internecie, Profesjonal będzie najlepszym wyborem, bo wśród naziemnych bukmacherów należy do najściślejszej czołówki.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK