KSW 31 w maju w Trójmieście

0

Właściciele federacji Konfrontacji Sztuk Walki ogłosili datę i miejsce kolejnej gali. Odbędzie się ona w sobotę 23. maja i będzie to już 31 gala KSW. Wydarzenie na które za każdym razem czeka cała Polska tym razem odbędzie się w Ergo Arenie.

Hitem tej gali będzie walka o pas KSW pomiędzy Michałem Materlą i Tomaszem Drwalem. Pojedynek ten z pewnością oczekuje wielu kibiców MMA z całej polski. Kto zdobędzie pas KSW w kategorii wagowej -84kg? Przekonamy się już w maju!

Kolejną swoją walkę MMA stoczy Mariusz Pudzianowski. Rywal byłego strongmana jeszcze nie został podany do publicznej wiadomości. Trzeba się przygotować jednak na mocne nazwisko i mocnego rywala, ponieważ z walki na walkę poprzeczka dla Pudziana jest podnoszona.

Na gali KSW 31 będziemy również mieć walkę o pas pomiędzy Karolem Bedorfem i Peterem Grahamem. Walka toczona będzie w kategorii wagowej -120kg dlatego należy się spodziewać prawdziwej walki, prawdziwych gladiatorów!

Tego samego wieczora będziemy mieć jeszcze jedną walkę o pas KSW. Tym razem w kat. -93kg w której z pewnością walczyć będzie Goran Reljic. Rywal na razie nie jest znany, jednak jak przystało na walki o pas – przeciwnik z pewnością będzie wysokiej klasy.

W innych walkach na gali walczyć będą:
Tomasz Narkun – Karol Celiński
Jay Silva – Aziz Karaoglu
Maciej Jewtuszko – Robert Radomski
 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.