fortuna

Zakłady bukmacherskie Totomix

0

Firma Totolotek S.A. jest z pewnością znana wszystkim miłośnikom zakładów sportowych i…lotto. Z nieznanych bowiem względów na słowo totolotek Polakom do głowy przychodzą żółte kuleczki losowane codziennie w Polsacie. Na początku więc wyjaśniam: ten artykuł jest o firmie totolotek, której głównym, choć nie jednym, produktem są zakłady sportowe totomix.

Totomix jest na polskim rynku bukmacherskim jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek i nie ma nic wspólnego z losowaniami lotto.

Zakłady bukmacherskie totomix jak już wspomniałem są tylko jednym z produktów spółki totolotek. Firma, szczególnie parenaście lat temu była znana z totalizatora sportowego, który w ówczesnym czasie był jedyną formą obstawiania meczów w Polsce. Totalizator ten przetrwał do dziś, jednak zszedł na drugi plan, bowiem na czoło wysunęły się zakłady totomix.

Zakłady bukmacherskie totomix mimo ciągłego rozwoju i wzrostu popularności internetowych zakładów sportowych wciąż mają dużą rzeszę zwolenników w naszym kraju i wśród bukmacherów naziemnych znajdują się w ścisłej czołówce. Duża liczba klientów jest częściowo uzasadniona powszechnością punktów firmy. Bukmacher totomix ma bowiem 520 swych oddziałów w całej Polsce, co sprawia, że jest to największa sieć wśród naziemnych bukmacherów. Porównując tą liczbę to 360 punktów STS-u dowiemy się, że na 2 punkty tego bukmachera w danym mieście, totomix ma ich 3. Są to jednak tylko liczby i statystyki spójrzmy w czym totomix faktycznie jest lepszy od konkurencji.

Zakłady sportowe totomix pod względem oferty wyglądają raczej przeciętnie. Do wyboru dostajemy typowe dyscypliny, spotykane w każdym innym naziemnym bukmacherze. Nowością w ofercie jest jednak możliwość typowania szerokiej gamy zakładów losowych na wydarzenia z multilotka, dużego lotka czy twojego szczęśliwego numerka. Niby nic, ale zawsze jest to ciekawa odskocznia od typowych zakładów. Drugą rzeczą o której należy wspomnieć są kursy, które oferuje totomix. Te są niezłe, nie zachwycające, ale porównywalne z konkurencją. Przeciętność oferty i kursów firma w pełni nadrabia stroną www. Ta w moim przekonaniu wśród naziemnych bukmacherów jest najlepsza i co ważne wyposażona w bardzo przydatne opcje. Zakłady bukmacherskie totmix umożliwiają m.in. ściągnięcie statystyk w pliku PDF, stworzenie e-kuponu czy zamówienia mailingu z ofertą.

 


Największe zalety jakie posiada bukmacher totomix celowo zostawiłem na koniec. Istnieją bowiem dwa czynniki, dzięki którym totolotek masowo przyciąga klientów do swoich punktów. Pierwszym z nich są wspomniane na początku totalizatory. Zakłady sportowe totomix to bowiem nie jedyny produkt spółki. Oprócz nich obsługuje ona zabawy toto-liga i toto-gol. Pierwsza z nich polega na wytypowaniu rezultatów 13 ustalonych spotkań, druga zaś to próba przewidzenia dokładnego wyniku 6 meczów. Obie gry są podobne i co ważne są jedynymi takimi grami dostępnymi u naziemnych bukmacherów. Największą ich zaletą są jednak wygrane, które sięgają nawet 250 tysięcy złotych!

Największy hit, as w rękawie jaki posiada totomix to jednak nie totalizatory, ale… możliwość gry przez Internet. Możliwe, że będzie to rewolucja w polskim bukmacherstwie, bowiem zakłady bukmacherskie totomix jako pierwsze umożliwiły grę przez sieć. Nie wygląda to co prawda tak jak u internetowych buków, ale mimo to stanowi ogromne udogodnienie. Cały system jest prosty i wygodny – udajemy się do jednego z 520 punktów jakie ma totomix, kupujemy specjalny kupon, a następnie logujemy się do systemu „ligi mixu”. Tam za pośrednictwem sieci typujemy kupony, aż do wyczerpania naszych funduszy. Po wygraną trzeba niestety ponownie udać się do któregoś z oddziałów firmy, ale i tak jest to spora oszczędność czasu. W efekcie więc cały system sprawia, że totomix będziemy odwiedzać 2 razy np. w miesiącu, a będziemy mogli w pełni cieszyć się jego ofertą.

Gdybym miał określić zakłady sportowe totomix jednym słowem powiedziałbym: innowacyjność. Wyjątkowy system gry przez Internet oraz jedyne w swoim rodzaju totalizatory sprawiają, że totomix jest naprawdę godny uwagi każdego gracza.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK