fortuna

Internetowe zakłady bukmacherskie

0

Zakłady bukmacherskie przyciągają coraz większą rzeszę fanów zarówno w Polsce jak i na całym świecie. Trend ten jest najlepiej zauważalny wśród ludzi młodych. Większość z nich interesuje się sportem, a wraz z wiekiem rozwija się u nich żyłka do pieniędzy. Ponieważ szkoła i inne obowiązki, a także niski wiek, wykluczający podpisanie jakiejkolwiek umowy, raczej uniemożliwiają podjęcie normalnej pracy, wielu zwraca swą uwagę ku typowaniu meczów.

Coraz częściej grę u standardowego „buka” zastępują internetowe zakłady bukmacherskie, które mogą stanowić ciekawe źródło dochodów, a ponadto dostarczają emocji i adrenaliny, która przecież młodzieży niewątpliwie jest potrzebna. Zakłady sportowe w Internecie nie są jednak przeznaczone wyłącznie dla małolatów, a wręcz przeciwnie. Pasjonaci bukmacherstwa, niezależnie od wieku, wybierają właśnie internetowe zakłady bukmacherskie jako alternatywę dla zwykłego, żmudnego i czasochłonnego grania u tradycyjnego bukmachera.

 

 

Tak więc bukmacherzy Internetowi cieszą się coraz większym zainteresowaniem i zaufaniem społeczeństwa. Zwolennicy bukmacherstwa naziemnego, którymi w szczególności są ludzie starsi, przyzwyczajeni do staroświeckich form typowania meczów i odrzucający wszelkie nowości, zarzucają, że zakłady sportowe online to już nie to samo „bo atmosfera jest inna, a poruszanie się po stronach bukmacherów w sieci jest zbyt skomplikowane”. Jest w tym co prawda troszkę prawdy, tyle, że internetowe zakłady bukmacherskie, choć mają swoje wady, mają znacznie więcej zalet. Mit, którymi mówi, że typowanie w Internecie jest trudne czy skomplikowane, jest absolutnie nie prawdziwy. Większość firm swoją ofertę przedstawia bardzo przejrzyście, więc zakłady sportowe w Internecie ograniczają się zazwyczaj do kilku kliknięć myszką. Nawigacja jest banalna, a w ciągu kilkunastu sekund możemy uzyskać dostęp nie tylko do oferty, ale także do statystyk, tabel, wyników oraz sprawdzić nasze poczynania w sieci, wobec czego internetowe zakłady bukmacherskie osobiście nazwałbym prostszymi, bowiem poruszanie się po stronie www jest łatwiejsze, niż poruszanie się w ciasnym lokum bukmachera naziemnego. Prawdą jest natomiast, że zakłady online to już nie taka sama atmosfera co gra „na żywo”, za gotówkę. To niedociągnięcie, jest jednak w pełni zrekompensowane poprzez brak podatku, bogatszą ofertę, liczne bonusy, wyższe kursy i wygodę, które oferują Internetowi bukmacherzy. Tak więc internetowe zakłady bukmacherskie są w porównaniu z typowym obstawianiem dużo lepsza alternatywą i to praktycznie pod każdym względem.

Ponieważ zakłady bukmacherskie w Internecie cieszą się ogromnym zainteresowaniem, naturalne jest, że na rynku tym panuje spora konkurencja. Tak więc poszczególne firmy prześcigają się pod względem atrakcyjności kursów, bogactwa oferty czy kwoty proponowanego bonusu dla nowych graczy. Początkujący gracz może się w tym pogubić, warto więc wymienić, jakie firmy ą obecnie na topie. Dla większości internetowe zakłady bukmacherskie to głównie firma Betandwin. Rzeczywiście jest to jedna z czołowych firm na rynku, oferująca wspaniałe konkursy, największą ofertę oraz najlepszą sekcję zakładów live. O ile jednak Bwin z pewnością jest bardzo dobrą firmą, należy wiedzieć, że tytuł najlepszego internetowego bukmachera w roku 2008 zgarnęła firma Unibet. W uzasadnieniu można przeczytać, że nagroda została przyznana za „profesjonalną promocję produktu, odpowiedzialną obsługę klienta, rozwiązania płatnicze oraz bezproblemowość w obsłudze strony”. Niewątpliwie tak prestiżowa nagroda świadczy o solidności tego bukmachera i jest dla niego doskonałą reklamą. Oprócz tych dwóch, istnieje jeszcze kilkanaście innych, równie dobrych pozycji. Internetowe zakłady bukmacherskie to także firma Betway, oferująca darmowy zakład dla nowych graczy, Sportingbet, szczycący się największym bonusem na rynku czy Betsson, posiadający 18 milionów klientów.

 

 

Z czystym sercem mogę więc polecić zakłady bukmacherskie w Internecie jako najlepszy sposób na oddawanie się bukmacherskiej pasji i wybór lepszy niż gra u naziemnych bukmacherów. Życzę w takim razie powodzenia w internetowym obstawianiu.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK