McGregor vs Mayweather – kto faworytem?

0

Już naprawdę niewiele dzieli nas od historycznej gali na której zawalczą czempion organizacji UFC – Irlandczyk, Conor McGregor a także niepokonany na pięściarskich ringach – Floyd Mayweather. Wojownik walczący jak dotąd wyłącznie na regułach MMA ma za sobą dwadzieścia cztery walki, spośród których zwyciężył aż 21. Dla zawodnika z Irlandii bitwa z Floydem będzie więc debiutem bokserskim. Słynny „Money” może natomiast pochwalić się pięściarskim rekordem 49-0. Konfrontacja z Conorem będzie więc pięćdziesiątą w zawodowej karierze.

Rewanż w formule MMA?

W wojnie, która będzie prowadzona na zasadach i w formule bokserskiej nikt nie daje większych perspektyw Conorowi i już podkreśla się, co w przypadku kiedy Floyd zwycięży najbliższe bokserskie starcie? Czy postanowi zdecydować się na rewanż w formule MMA? Niezwykle realne, że pięściarz może podjąć taką wolę, jednakże na ten moment nie świadczy o tym otwarcie. Wypada jednakże powiedzieć, iż rewanż na gali ULTIMATE FIGHTING CHAMPIONSHIP mógłby być równie przełomowym terminem co nadchodząca walka bokserska.

Rekordy finansowe wszechczasów

Całe otoczenie bokserskie czy też mma jest spójne w jednym temacie – walka owa pobije jakiekolwiek rekordy ekonomiczne w minionych walkach w formule bokserskiej czy mma, przewyższając owym historyczny pojedynek Mayweathera z Mannym Pacquiao, Conor McGregor – Floyd Mayweather stream z gwarancją będzie czymś co marzy ujrzeć każdy fan na świecie, również i sympatycy z Polski. Co prawda na trybunach T-mobile Areny w Las Vegas będzie 20 tysięcy fanów, co nie robi aż tak popularnego wrażenia, lecz z pewnością wobec oglądalności w telewizji czy internecie walka ta będzie ważna ale także pokona wszystkie rekordy uzyskane jak dotychczas przez federacje UFC i największe organizacje bokserskie.

Cena PAY-PER-VIEW w Stanach Zjednoczonych

W Stanach Zjedonocznych za dostęp PAY-PER-VIEW w jakości HD, trzeba będzie wydać dokładnie 99 dolarów i 95 centów. Standardowa jakość SD będzie natomiast tańsza o dziesięć dolarów. UFC nigdy przedtem nie oferowało swoich gal po takich cenach i z pewnością będzie więc to dla tej organizacji ważny moment. W wypadku konfrontacji Mayweather – Pacquiao ceny były podobne i sprzedano wtenczas 4,6 mln dostępów PPV, teraz spekuluje się, iż efekt ten może być jeszcze większy.

Ile zarobi Floyd Mayweather na bitwie z Conorem?

W wypadku zarobków obu wojowników powtarza się o zawrotnych kwotach. Mayweather przyzwyczaił już kibiców na całym świecie, iż lubi otwarcie powiadamiać o pieniądzach. Mówi się, że pięściarz na wojnie z Conorem McGregorem zarobi aż 300 milionów dolarów.

Kto również będzie konkurować na gali?

Menedżerowie walki i całego widowiska nie zadeklarowali o tym kogo także będzie dane zobaczyć na gali, jednak na tak dużym wydarzeniu trzeba liczyć, iż będą to niezwykłe nazwiska w bokserskim świecie. Na ten czas natomiast nic prócz hitowej walki nie wiadomo.

McGregor vs Mayweather : Spotkanie face to face

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK