fortuna

Wpłaty i wypłaty u bukmacherów – jakie są sposoby na transakcje?

0

Początkujący gracze z pewnością mają masę pytań dotyczących tego jak postępują firmy bukmacherskie, jak obstawiać spotkania ale również to w jaki sposób wolno pracować wpłaty na konto klienta a także w jaki sposób możliwe jest wypłacanie wygranego kapitału. W poniższym tekście przedstawimy najpopularniejsze formy płatności, które udzielają bukmacherzy.

Na co zwrócić ostrożność przy doborze bukmachera?

Na wstępie warto jednakże napisać o tym na co każdy typer typujący online zwraca przy dobieraniu firmy bukmacherskiej. Do najważniejszych aspektów, na jakie należy zwrócić istotną uwagę zaliczane są: uwagi typerów o danej marce, wielkość oferowanych kursów, czy oferta zawierania zakładów jest ogromna i obejmuje interesujące nas spotkania. ranking SBR (oznacza on wiarygodność firm bukmacherskich, ich wypłacalność, jakość pomocy technicznej itp.), ale też i modele płatności jakie stosuje dany bookmaker. Ranking SBR pozwoli na określenie zagrożenia oraz możliwych problemów z wypłacaniem środków od danej marki. Mając takie informacje, wolno pójść do wyboru metod płatności, jakie będą dla nas najprzyjemniejsze.

Minimalne wartości wpłat i wypłat

Wszelki bukmacher obejmuje w własnym regulaminie określone sumy pieniężne z minimalnymi wpłatami a także wypłatami. Dla początkującego użytkownika jest to niezwykle istotna kwestia, bowiem z reguły początkujący typerzy nie typują za wielkie stawki a także chcą wypłacać z konta gracza nawet małe wygrane. Warto wówczas grać w firmach, które pozwalają na realizowanie transakcji nawet od 1 zł. Niektóre z marek natomiast określają wysoką minimalną kwotę wpłat i wypłat np. 50 zł. Co więcej – większość jednostek określa dodatkowo minimalną wpłatę aby skorzystać z bonusu powitalnego, jednak zdarzają się i takie w jakich otrzymuje się pieniądze za darmo lub zakład bez ryzyka porażki a jednym spośród nich jest totolotek bonus. Jak widać, debiutujący użytkownicy bukmacherów mają więc wiele rzeczy do przenalizowania. Preferując miejsce w którym pragniemy obstawiać, warto więc jest zwrócić jeszcze uwagę na to które minimalne wielkości określają w własnych regulaminach bookmakerzy.

Metody płatności

Aktualnie możemy już pójść do istotnych porad na temat tego jakie typy płatności umożliwiają bukmacherzy. Do najulubieńszych a także najpraktyczniejszych należą z pewnością: błyskawiczny przelew płatności oraz płatność kartą płatniczą (kredytową czy debetową). Jeszcze więcej graczy selekcjonuje jednak inne sposoby, jakie stają się coraz bardziej rozpowszechnione. Są nimi tzw. portfele elektroniczne (np. Skrill, Neteller) a także kupony płatnicze paysafecard. Każdy bookmaker przedstawia na swojej stronie internetowej listę używanych sposobów a także warto z taką listą zapoznać się już na samym starcie i stwierdzić, czy znajduje się na niej Twoja szczególna metoda dokonywania transakcji.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Sportlive Corporation z siedzibą w Majuro, Marshall Islands.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Sportlive Corporation z siedzibą w Majuro, Marshall Islands i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK