McGregor vs Mayweather – coraz bliżej gali!

0

W nocy z 26 na 27 sierpnia czeka nas gala na której zawalczą czempion federacji UFC – Irlandczyk, Conor McGregor a także niepokonany na ringach bokserskich – Floyd Mayweather. Gwiazdor walczący jak dotąd tylko w formule MMA ma stoczone dwadzieścia cztery konfrontacje, z których wygrał aż dwadzieścia jeden. Dla wojownika z Irlandii konfrontacja z Floydem będzie więc debiutem bokserskim. Popularny „Money” może natomiast pochwalić się rekordem na ringach bokserskich 49-0. Walka z Conorem będzie zatem 50 w zawodowej karierze.

Rewanż na zasadach MMA?
W bitwie, jaka będzie toczona na zasadach i w formule bokserskiej nikt nie daje większych nadziei Conorowi i już podkreśla się, co w wypadku gdy Floyd zwycięży sierpniowe pięściarskie starcie? Czy postanowi zdecydować się na rewanż w formule MMA? Bardzo realistyczne, że bokser może podjąć taką decyzję, jednak na razie nie informuje o tym otwarcie. Trzeba jednak powiedzieć, iż rewanż na gali UFC mógłby być podobnie ważnym terminem co najbliższa bitwa bokserska.

Rekordy finansowe wszechczasów
Całe środowisko bokserskie ale także mma jest zgodne w pewnej kwestii – wojna owa pobije wszelakie rekordy ekonomiczne w minionych walkach bokserskich a także mma, przewyższając tym samym historyczny spór Mayweathera z Mannym Pacquiao, a starcie Conor – Mayweather stream z pewnością będzie czymś co potrzebuje obejrzeć każdy fan na świecie, również i widzowie z Polski. Co prawda na hali T-mobile Areny w Las Vegas zasiądzie 20 tysięcy fanów, co nie robi aż tak wielkiego wrażenia, choć z pewnością pod względem oglądalności w telewizji ale również internecie wojna owa będzie wielka ale również pokona wszelkie rekordy osiągnięte jak dotychczas przez organizację UFC i najmocniejsze organizacje bokserskie.

Cena dostępu PPV w USA
W USA za wykupienie dostępu PAY-PER-VIEW w największej jakości , potrzeba będzie wydać dokładnie 99 dolarów i 95 centów. Średnia jakość SD będzie jednak tańsza o 10 dolarów. UFC nigdy wcześniej nie przekazywało własnych gal po takich opłatach i z pewnością będzie zatem to dla owej federacji niezapomniany moment. W wypadku konfrontacji Mayweather – Pacquiao ceny były podobne a sprzedano wtenczas 4,6 miliona subskrypcji, teraz spekuluje się, że zysk tenże powinien być jeszcze większy.

Ile zyska Floyd Mayweather na bitwie z Conorem?
W wypadku zarobków obydwu wojowników wyraża się o zawrotnych kwotach. Mayweather przyzwyczaił już kibiców na całym świecie, iż lubi głośno mówić o pieniądzach. Przewiduje się, iż bokser na wojnie z Conorem McGregorem zarobi 300 milionów dolarów.

Kto również będzie konkurować na gali?
Pomysłodawcy pojedynku i całego wydarzenia nie zadeklarowali o tym kogo jeszcze będzie dane zobaczyć na gali, natomiast na tak ważnym wydarzeniu należy oczekiwać, że będą to wspaniałe nazwiska w świecie sportów walki. Na ów moment jednakże nic prócz hitowej konkurencji nie wiadomo.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK