fortuna

KSW 40: Pudzian powalczy z McSweeney!

0

Wiemy już z kim rywalizować będzie „Pudzian” na gali KONFRONTACJA SZTUK WALKI 40, która zaplanowana została na 22.10.2017 w Dublinie. Miejscem jakie po raz pierwszy w historii zapraszać będzie zawodników KONFRONTACJA SZTUK WALKI w Irlandii będzie „3 Arena”, potrafiąca ulokować trochę powyżej 13 tysięcy widzów. Na galę zaznaczoną numerem 40 zaplanowano dziesięć wojen, spośród czego dwa będą o pasy mistrzowskie KSW. Z gwarancją po raz kolejny wielu entuzjastów KSW będzie wybierało obejrzeć galę KSW 40 na żywo w Dublinie – stolicy irlandii ale takze przed telewizorami i ekranami komputerów śledząc transmisję KSW TV STREAM. Jakie czekają nas pojedynki?

Jak powiadomili włodarze organizacji KONFRONTACJA SZTUK WALKI – przeciwnikiem Mariusza Pudzianowskiego będzie brytyjczyk James „Młot” McSweeney, który walczył dotychczas dwa razy na galach KSW. Zawodnik mma urodzony w Londynie miał możliwość konkurować na galach polskiej organizacji z Marcinem Rózalskim (zwycięstwo w 1. rundzie) ale też Karolem Bedorfem (porażka w 1. rundzie).

Najsilniejszy zawodnik na świecie minione 2 swoje konkurencje wygrał – z popularnym Popkiem i Tyberiuszem Kowalczykiem. I jeżeli podtrzyma ową serię zwyciężając wojnę z McSweeney, następnym etapem prawdopodobnie będzie konkurencja o mistrzowski pas. Pojedynek ten nie będzie natomiast z pewnością łatwy, popularny „The Hammer” to aktualnie poważny oponent o czym przekonało się wielu zawodników. Co prawda bilans zawodnika z UK w MMA to piętnaście wygranych i aż 15 porażek. jednakowoż zawodnik owy jest nieprzewidywalny i w rywalizacji z Pudzianem wszystko może się zdarzyć. Pudzianowski McSweeney na żywo to na 100% będzie znane wydarzenie, jakiego nie wolno przegapić! Trudno określić faworyta, jednakowoż były strongman wydaje się być teraz w niezwykłej formie i z pewnością znaczniejszym zaskoczeniem byłoby zwycięstwo Brytyjczyka.

Drugą z konfrontacji wieczoru będzie kolejne starcie jakie mieliśmy szansę już postrzegać w obecnym roku na Pge narodowym w warszawie w Warszawie. Norman Parke po raz kolejny otrzyma sposobności na pokonanie mistrza KSW – Mateusza „Gamera” Gamrota. W maju tego roku lepszy był Lokalny zawodnik natomiast konkurencja była na tyle wyrównana, że Irlandczyk od razu pozyskuje drugą możliwość na sięgnięcie po mistrzowski pas KSW.

Piękna zawodniczka z Brazylii w maju na gali w Warszawie zdobyła mistrzowski pas KSW po wygranej z Dianą Belbitą. Aktualnie przed Lipski okazja na obronę pasa. Pomysłodawcy historycznej gali nie podają aczkolwiek na ten moment informacji która z zawodniczek będzie kontrkandydatką Brazylijki.

Organizatorzy gali dostarczyli do wiadomości ponadto jaka rywalizacja otworzy galę KONFRONTACJI SZTUK WALKI 40. Będzie to starcie debiutantów w federacji KSW – Konrad Iwanowski zmierzy się z Paulem Lawrencem. Obydwaj zawodnicy MMA znani fanom MMA na wyspach stoczyli obecnie wiele profesjonalnych konkurencji, jednakowoż występ przed publicznością KONFRONTACJI SZTUK WALKI będzie dla nich z pewnością niezwykłym i ważnym przeżyciem.

Pełna karta walk KSW 40 (stan na 13.09.2017)
Mariusz Pudzianowski – James McSweeney
Mateusz Gamrot – Norman Parke (walka o pas, -70kg)
TBA – TBA
Ariane Lipski – TBA
Maciej Jewtuszko – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
Konrad Iwanowski – Paul Lawrence

Zobacz jakie przyznano bonusy za KSW 39 Colosseum

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK