fortuna

KSW 40: znamy datę i pierwszą walkę!

0

Federacja KSW obwieściła na koniec lipca, że następna tegoroczna gala organizacji odbędzie się 22.10.2017 roku w stolicy Irlandii – Dublinie. Aktualnie wiemy też już kto wystąpi i będzie walczyć w jednej z walk wieczoru gali w stolicy Irlandii – Dublinie.

W pierwszej spośród dwóch konfrontacji wieczoru zobaczymy starcie Mateusza Gamrota z Normanem Parkiem. Będzie to więc rewanżowe starcie po niedawnym starciu tych dwóch zawodników na Stadionie Narodowym w Warszawie. Na gali w maju tego roku zwyciężył jak na razie niepokonany „Gamer”, który po trzech rundach wygrał bezapelacyjną decyzją arbitrów.

Konfrontacja jednak była wyjątkowo wyrównana a sfrustrowany Irlandczyk chwilę po przeprowadzeniu gali domagał się rewanżowej walki z lokalnym zawodnikiem MMA. W czerwcu czy też lipcu, gdy wszelacy zapaleńcy MMA liczyli na informację – kiedy a także gdzie odbędzie się gala Konfrontacji Sztuk Walki 40, Parke co chwilę powtarzał o sobie w mediach społecznościowych żądając rewanżu. Dopiął swego – obecnie już oficjalnie można zakomunikować, że na gali KSW 40 na żywo zobaczymy kolejny etap między Mateuszem Gamrotem a także Normanem Parkiem. Z pewnością także tym razem będzie to szczególny pojedynek jaki przejdzie do historii pod względem podziwu w mediach społecznościowych, ale także i poziomu sportowego obydwu zawodników MMA – trzeba pamiętać, że Parke to były reprezentant federacji Ultimate Fighting Championship, dla którego stoczył dziewięć konfrontacji, z czego pięć zwyciężył zaś jedną zremisował.

Gala KSW 40 wyłącznie w PPV
Galę KSW Dublin w tym też starcie Gamrot – Parke na żywo będzie możliwe oglądać tylko w systemie Pay-per-view – w KSW STREAM a także w Cyfrowym Polsacie. Taką informację dostarczył na twitterze jeden z właścicieli organizacji KSW. Do tej pory każda gala emitowana tylko w PPV kosztowała 40 pln za przystęp do transmisji live ze wszystkich walk. Zapewne więc i tym razem kwota za możliwosć obejrzenia i dostęp do gali będzie identyczny. Warto także przypomnieć, że miniona gala KSW 39 na PGE Narodowym w Warszawie była rekordowa nie tylko wobec grupy obserwatorów na stadionie czy ilości walk o pas, lecz również i liczby sprzedanych dostępów Pay-per-view. Jednakże włodarze organizacji KSW nie podają poszczególnych informacji na tenże temat, dlatego potrafimy się tylko domyślać jakie są to sumy.

5 rund po pięć minut w mistrzowskich starciach
Rozpoczynając od gali w Dublinie organizacja KSW wprowadza nietradycyjną normę dotyczącą mistrzowskich pojedynków. Od następującej gali starcia o pas będą założone na pięć rund po 5 minut. Jest to zatem następny krok polskiej organizacji do tworzenia się niesłychanie profesjonalną organizacją na kontynentalnym rynku. W Ultimate Fighting Championship już od 2001 r rywalizacje o mistrzowskie pasy oraz walki wieczoru liczą 5 rund i tym samym szlakiem pragnie podążać organizacja KONFRONTACJI SZTUK WALKI dla jakiej z pewnością pierwsza wojna 5×5 będzie ogromnym widowiskiem.

Kogo dostrzeżemy w kolejnych starciach gali KONFRONTACJI SZTUK WALKI 40?
Na ten moment federacja KSW nie podaje żadnych poważnych informacji o tym kogo też zobaczymy na gali w Irlandii, jednakże kibice już toczą dyskusje na temat potencjalnych bitew. Jedno jest jasne – na nadchodzącej gali nie dostrzeżemy Mameda Khaldova, jakiemu skończyła się umowa z KSW i dopiero po wakacjach poznamy nowe plany najsilniejszej gwiazdy MMA i KSW w Europie.

Zobacz jakie przyznano bonusy za KSW 39 Colosseum

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK