Jak obstawiać mecze przez internet? Gdzie typować zakłady online?

0

Mając już nieco więcej pojęcia o zakładach bukmacherskich, możemy przejść do kolejnego tematu. Większość osób nadal bowiem nie wie, jak obstawiać mecze przez internet. A tam jest najwięcej możliwości, co zdają się potwierdzać same statystyki zwycięstw. Najwięcej wygranych notują właśnie klienci korzystający najczęściej z internetowych metod stawiania kuponów, gdzie do naszej dyspozycji jest doskonale opakowany produkt. Którzy bukmacherzy oferują nam najlepsze usługi? Co wybrać przy obstawianiu online?

Jak obstawiać mecze przez internet? Specyfika stron bukmacherskich

Przedsiębiorstwa zajmujące się branżą bukmacherską mają tylko jedno zadanie, ponieważ mało kogo obchodzi, ile kto starci pieniędzy. Zarówno sprzedawcy w punktach stacjonarnych, jak wirtualni doradcy oferują nam pełną pomoc na początku naszej gry, wiedząc, że jest to najważniejszy moment całej gry. Nasze zadowolenie zależy oczywiście od samych zwycięstw, jednak większość klientów nie zapomina o innych, równie istotnych czynnikach. W tym miejscu trzeba przede wszystkim pochylić się nad obstawianiem online, ponieważ zdobyło ono pozycję lidera i nie zamierza go oddawać. Nie musimy być alfą i omegą, by wiedzieć, co odróżnia internet od rzeczywistości. Wirtualny świat, zwłaszcza ten bukmacherski, to przede wszystkim zdecydowanie większa liczba możliwości. Co jednak sprawia, że obstawianie online jest tak popularne?

Na sukces stawiania zakładów składa się wiele czynników, aczkolwiek każdy klient powie w pierwszej kolejności o ogromnej wygodzie. Wiedza na temat tego, jak obstawiać mecze przez internet odchodzi jednak od tego czynnika, ponieważ obsługa strony raczej nie ułatwi sukcesywnego obstawiania. Najważniejsza jest przede wszystkim znajomość zmieniających się kursów czy sytuacji danego zespołu, gdyż to determinuje nasze działania. Poza tym, niezwykle istotne jest poznanie szczegółów działania poszczególnych zakładów bukmacherskich. Które firmy są najlepsze?

Aplikacja mobilna jak główny czynnik obstawiania przez internet

Na pytanie kończące poprzedni akapit trudno jednoznacznie odpowiedzieć, zwłaszcza jeśli chcemy mówić o obstawianiu online. Każdy bukmacher proponuje nam co innego, a też każdy z nas optuje za czymś innym. Jedno co łączy wszystkie przedsiębiorstwa, to duży nacisk kładziony na aplikacje mobilne. Takie firmy jak STS, Fortuna, LV Bet, Betclic czy Totolotek chcąc utrzymać się tak wysoko, muszą pamiętać o oferowaniu dobrych narzędzi takich jak bonusy, typy bukmacherskie, promocje i kursy na zakłady online. Klienci do obstawiania online potrzebują przecież świetnych stron i aplikacji, które są przedłużeniem ręki grającego. Co charakteryzuje każdą aplikację? Przede wszystkim przejrzystość i transparentność, które są potrzebne do swobodnego stawiania przez internet.

Wszyscy bukmacherzy aplikacje mobilne budują w oparciu o posortowanie najważniejszych zakładek – każda dyscyplina sportu powinna mieć swoje miejsce, po to, by gracz mógł bez przeszkód wyszukać interesujące zdarzenie. Dobrym przykładem jest chociażby STS, którego klienci chwalą za poukładany design. Na stronie tego bukmachera ciężko się pogubić, ponieważ kupon budujemy według własnego uznania, wybierając konkretną kategorię.

Jak obstawiać mecze przez internet w oparciu o zakłady live

Niezwykle istotną kwestią przy obstawianiu przez internet jest rodzaj wybranego zakładu. Zarówno STS, jak i Fortuna w swoich propozycjach stawiają na zakłady live, ponieważ są one korzystne dla obu stron. Bukmacher zyskuje najwięcej przychodów, z uwagi na rosnącą liczbę klientów, z kolei gracze mogą wygrać o wiele więcej dzięki zmieniającym się kursom. Obstawiając online tego typu zakłady powinniśmy także pamiętać o wyborze konkretnej dyscypliny. Najwięcej pieniędzy wygramy na postawieniu na zdarzenia z piłki nożnej – to tutaj znajdziemy sporo zdarzeń ze stosunkowo dużymi kursami. W okresie zimowym warto pochylić się nad skokami narciarskimi, ponieważ bukmacherzy proponują ciekawe zdarzenia na osiągnięcia Polaków.

fot. Wpadington / shutterstock.com

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK