Resovia z kompletem oczek?

0

W 19 kolejce Plus Ligi zapraszam do Olsztyna. W sobotę miejscowy Indykpol podejmie Resovię Rzeszów. Czy goście wytrzymają ciśnienie i utrzymają w 19 kolejce fotel lidera rozgrywek? Lotos Gdańsk jest już tuż tuż, a nie można zapominać o czekającej na swoją szansę Skrze Bełchatów! Terminarz wydaje się jednak sprzyjać Rzeszowianom – w sobotę zameldują się przecież na obiekcie dużo niżej notowanej drużyny. Komplet oczek wyjedzie z Olsztyna?

Po 18 kolejkach wyżej w tabeli stoi Resovia, któ®a z dorobkiem 46 oczek zajmuje pierwsze miejsce. Dużo niżej plasuje się drużyna Indykpol, która dzięki wywalczonym 12 punktom zajmuje 11 miejsce. Tym samym nie dziwi fakt, że bukmacherzy spodziewają się w sobotę zwycięstwa gości.

I słusznie. W 5 ostatnich kolejkach Indykpol nie wygrał żadnego meczu. Co ważniejsze – był w stanie tylko w jednym secie potwierdzić swoją przewagę na parkiecie. A przecież Olsztynianie nie grali z mocarzami ligi. Mimo to legitymują się tak fatalnym bilansem ostatnich tygodni. Spodziewam się, że w sobotę ich kryzys tylko się pogłębi.

W Olsztynie zamelduje się bowiem lider tabeli. Resovia w 4 ostatnich spotkaniach zanotowała komplet zwycięstw. Co ważniejsze, wszystkie odniosła w stosunku 3-0, szybko wracając na szatni po triumfach. Tym samym byłbym bardzo zaskoczony, gdyby w sobotę w Olsztynie nie działo się podobnie. Przecież wspomniane zwycięstwa Resovia odnosiła m.in. nad ZAKSĄ czy Jastrzębskim Węglem, a więc dużo wyżej notowanymi zespołami!

Tym samym w 19 kolejce spodziewam się wygranej lidera. Typuję 0-3 dla Rzeszowian.

 

Kurs na Indykpol wynosi 9.75, zaś za wygraną Resovii Bet365 płaci 1.02

               Już teraz otwórz darmowe konto na Bet365 i odbierz swój bonus

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.