Banimex utrzyma się na dnie?

0

Już jutro ruszają zmagania Plus Ligi. W piątkowej odsłonie zobaczymy mecze w Będzinie i Kędzierzynie Koźle. Najpierw miejscowy Banimex podejmie Lotos Gdańsk, po czym ZAKSA zagra z Jastrzębskim Węglem. Ciekawiej zapowiada się drugie ze spotkań, ale to pierwszy mecz wydaje się dawać większe szanse na pewny zarobek.

Po 18 kolejkach wyżej w tabeli stoi Lotos, który z dorobkiem 44 oczek wskoczył na 2 miejsce w tabeli. Na jej drugim biegunie można natomiast znaleźć drużynę Banimexu, który wywalczył zaledwie 8 punktów, co stawia go w roli czerwonej latarni rozgrywek Plus Ligi. Tym samym nie dziwi fakt, że bukmacherzy są pewni zwycięstwa zespołu gości.

Jestem tego samego zdania. Zespół Lotosu w 5 ostatnich meczach sięgnął po komplet oczek. Bardzo mnie zaskoczył w środę, grając w Kielcach z miejscowym Effectorem spodziewałem się jego zwycięstwa, ale nie w wymiarze 0-3. Gdańszczanie nie stracili jednak seta i szybko skończyli spotkanie. Tym samym oczekuję, że Lotos podtrzyma niezłą dyspozycję również na spotkanie w Będzinie. Przecież gra z teoretycznie dużo słabszym zespołem niż Effector!

Banimex ma duży problem. W 5 ostatnich kolejkach wygrał tylko raz i zasłużenie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Szans na grę w Play Offach już praktycznie nie ma. 3 ostatnie spotkania przegrywał gładko 0-3. Podobnie będzie w piątek?

Takiego rozwiązania się spodziewam. Banimex nie radzi sobie w Plus Lidze, a Lotos potwierdził w środę, że tego zespołu nie można lekceważyć. Typ 0-3 dla gości.

Kurs na Banimex wynosi  7.00 , zaś za wygraną Lotosu Bet365 płaci 1.07.

 

              Już teraz otwórz darmowe konto na Bet365 i odbierz swój bonus

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.