fortuna

Popek vs Strachu na KSW 41

0

Święta Bożego Narodzenia dla kibiców MMA będą w tym roku wyjątkowe. Dość niedawno odbyła się gala KSW 40 w Dublinie, a już teraz wszyscy mówią o kolejnej gali, która została zaplanowana na 23 grudnia 2017 roku. Z pewnością więc kibice MMA dzień przed wigilią wieczór spędzą w doborowym towarzystwie – najlepszych zawodników MMA w Europie.

Galę KSW 41 live stream będzie można oglądać za pośrednictwem internetu i tv, a widowisko odbędzie się w Katowickim Spodku. Fani zgromadzeni w hali, a także ci oglądający wydarzenie przed telewizorami i monitorami komputerów po raz kolejny zobaczą wspaniałe pojedynki. Tym razem gwiazdami wieczoru będą m.in. Borys Mańkowski, Popek Monster, Tomasz Oświeciński, Artur Sowiński i Kleber Koike Erbst. Taki zestaw pojedynków z pewnością zadowoli każdego fana sportów walki w Polsce. Kto z kim będzie walczyć na KSW 41? Szczegóły poniżej.

W głównej walce wieczoru zobaczymy Borysa Mańkowskiego który po raz kolejny będzie rywalizować o mistrzowski pas federacji KSW. W ostatniej walce Mańkowskiego zobaczyliśmy na gali KSW 39 na Stadionie Narodowym, kiedy to zmierzył się z największą gwiazdą MMA w Polsce – Mamedem Khalidovem. W tej walce zwyciężył zawodnik z Czeczenii ale pojedynek był bardzo wyrównany i trzeba przyznać że Mańkowski naprawdę dobrze był przygotowany do starcia z wielkim mistrzem.

W drugiej walce wieczoru organizatorzy zaplanowali tzw. freak fight w którym Popek Monster stoczy swój trzeci pojedynek dla KSW. Rywalem Króla Albanii będzie znany z wielu filmów a głównie z Pitbulla jako Strachu, aktor Tomasz Oświeciński, który nie stoczył w mieszanych sztukach walki żadnego pojedynku. Z pewnością starcie to będzie jednak dla federacji wielkim wydarzeniem które doda dla KSW kolejnych fanów oglądających galę i sporo osób dowie się czym jest KSW jak oglądać galę, na czym polegają walki i co to za sport. Na razie nie wiadomo czego spodziewać się po tym pojedynku, jednak na pewno marketingowo będzie on doskonale wypromowany a to jaki poziom zaprezentują obydwaj zawodnicy dowiemy się w grudniu.

Trzeci pojedynek który z pewnością wzbudzi duże zainteresowanie ze strony kibiców MMA to starcie Kleberem Koike Erbst vs Artur Sowiński. Walka ta będzie toczyć się o mistrzowski pas organizacji KSW. Znając obydwu zawodników można spodziewać się niesamowitej walki na różnych płaszczyznach. Patrząc na ostatnie walki obaj zawodnicy czują się naprawdę dobrze i pokazują wysokie umiejętności i formę. Obaj wojownicy mieli już okazję raz walczyć między sobą o pas KSW – wówczas górą był Polak, który pokonał rywala po jednogłośnej decyzji sędziów. Co ciekawe – w dwudziestu ostatnich pojedynkach Koike Erbsta (od 2010 roku) tylko raz zawodnik z Japonii przegrał – i był to właśnie pojedynek z Sowińskim.

Ponadto na gali zobaczymy prawdopodobnie 6 innych walk, jednak organizatorzy nazwiska te będą ujawniać sukcesywnie aż do samej gali. Dlatego możliwe jest, że pełna lista walk będzie dostępna dla kibiców dopiero kilka dni przed galą.

Pełna karta walk KSW 41 (stan na 24.10.2017)

Borys Mańkowski – TVA (walka o pas)

Popek Monster – Tomasz Oświeciński (co-main event)

Kleber Koike Erbst – Artur Sowiński (walka o pas)

Zapowiedź KSW 41 – Mańkowski, Popek, Strachu w Katowicach

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK