Legalni bukmacherzy w Polsce a nowa Ustawa Hazardowa 2017

0

Wejście w życie Ustawy Hazardowej niezwykle znacząco wpłynęło na rynek firm – bukmacherów w internecie, którzy otwarci są dla użytkowników z Polski. Niebawem po przyjęciu ustawy – z początkiem lipca na rynku online pozostało niedużo legalnych bukmacherów a są nimi Fortuna, Totolotek, LVBET, ForBET, Star-Typ-Sport, Milenium czy e-Toto.

Dużo firm bukmacherskich pozostało zmuszonych do wyjścia z polskiego rynku, ponieważ obstawianie meczów u bukmacherów online nieposiadających zezwolenia Ministerstwa Finansów zostało wstrzymane, natomiast systemy płatnicze takie jak Skrill uniemożliwiają dokonywania transakcji do nielegalnych firm. Zostaje zatem obstawianie typów bukmacherskich w internecie tylko w wyszczególnionych firmach

Z pewnością masa osób zadaje sobie nadzwyczaj kluczowe pytanie – czy każdy legalny bukmacher działający na Polskim rynku oferuje freebety dla nowych odbiorców. Zdecydowanie tak, charakterystyczny jest trend jaki prezentuje, iż typer tworząc w legalnych bukmacherach może liczyć i oczekiwać na wszelkiego rodzaju promocje na rozpoczęcie gry, zakłady bez ryzyka ale także absolutnie darmowe zakłady na rozpoczęcie gry. Wielkości takich promocji uzależnione są od każdej legalnej firmy bukmacherskiej, natomiast istotne jest to, iż właściwie każda z firm bukmacherskich udostępnia coś dla nowego klienta.

Jaka legalna marka bukmacherska istniejąca online jest najidealniejsza? Nie da się tego bezpośrednio powiedzieć, albowiem każda z nich definiuje się indywidualną ofertą, posiada oryginalne zalety ale też wady. Każdy z debiutujących użytkowników przy wybieraniu firmy bukmacherskiej w jakiej zacznie typowanie musi więc wesprzeć się wszelkimi rankingami, porównaniami ale też recenzjami prezentowanymi przez specjalistyczne portale internetowe.

Jednym z portali i witryn, jaki idealnie opisuje oferty wszelkich legalnie istniejących na rynku bukmacherów jest strona www legalnibukmacherzy.com – znaleźć można na niej porównania bukmacherów, ranking promocji, kody bonusowe, ale takze artykuły dla młodych użytkowników. Na pewno warto zaznajomić się z zestawieniami i ocenami poszczególnych firm – bukmacherów – poznać ich najsilniejsze zalety, jakość obsługi typerów ale też co najważniejsze – ofertę na zakłady bukmacherskie a także zakłady na żywo.

Istotną ofertę w teraźniejszych czasach stanowią również nadmienione zakłady live – które otwiera się podczas trwania wydarzenia sportowego czy w poszczególnych firmach bukmacherskich wolno jednocześnie oglądać dane spotkanie na ekranie komputera lub smartfonu. Podsumowując nowa ustawa hazardowa znacząco wpłynęła na rynek bukmacherski w Kraju i z pewnością debiutujący typujący muszą wspomagać się obserwacjami specjalistów, żeby wybrać odpowiedniego bukmachera internetowego do obstawiania.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK