fortuna

KSW 40 coraz bliżej: kogo zobaczymy na gali?

0

Wiemy już jaka będzie pełna karta walk nadchodzącej gali Konfrontacji Sztuk Walki 40 która odbędzie się w Dublinie w niedzielę 22 października 2017 roku. Nadchodząca gala KSW 40 z pewnością dostarczy wielu emocji, ponieważ nadchodzące walki prezentują się znakomicie i można już teraz powiedzieć, że fani zgromadzeni na 3Arenie w Dublinie będą zadowoleni z tego widowiska.

W walce wieczoru na KSW 40 na żywo obejrzymy starcie Mariusza Pudzianowskiego i Jamesa McSweeney. Dla byłego strongmana będzie to bardzo ważna walka. Mówi się, że jeżeli popularny Pudzian wygra to starcie, stanie przed szansą walki o mistrzowski pas federacji KSW. Pojedynek z McSweeney z pewnością jednak nie będzie należeć do łatwych i należy się spodziewać naprawdę wyrównanej konfrontacji.

Równie interesująco zapowiada się kolejny pojedynek pomiędzy Mateuszem Gamrotem i Normanem Parkiem, którzy mieli już okazję walczyć w tym roku – na gali KSW 39 które odbyła się na PGE Narodowym. Już pierwsza walka była bardzo wyrównana i dopiero po decyzji sędziów polski zawodnik obronił mistrzowski pas KSW.

Wielu fanów MMA czeka na KSW w Dublinie również z innego powodu – Michał Materla po długiej przerwie wraca do klatki i stoczy pojedynek z Brazylijczykiem Paulo Thiago. Już teraz można zapewnić, że walka Materla – Thiago na żywo będzie wielkim wydarzeniem i wielkim powrotem Polaka którego z pewnością kibice wspaniale przywitają. Czy Michał Materla po tak długiej przerwie znowu będzie imponować wysoką formą? Dowiemy się już 22 października na gali KSW 40.

Na gali w Dublinie w walce o pas obejrzymy również Ariane Lipski, która imponując ponadprzeciętną urodą zagościła w sercach fanów MMA w Polsce. Brazylijska zawodniczka na gali KSW w Warszawie pokonała w walce o pas Dianę Belbitę. Tym razem rywalką Lipski będzie Mariana Morais – pojedynek ten zapowiada się bardzo ekscytująco.

Wyrównanie zapowiada się także walka Macieja Jewtuszko z Dawidem Zawadą, którzy stoczą walkę w kategorii do 77 kilogramów. Ponadto na gali zobaczymy także pięć innych pojedynków a w jednym z nich zobaczymy m.in. Łukasza Chlewickiego, który będzie chciał powrócić na zwycięskie tory. W sumie na KSW 40 zaplanowanych zostało aż 9 walk a pełną kartę walk prezentujemy poniżej.

Pełna karta walk KSW 40 (stan na 10.10.2017)

Mariusz Pudzianowski – James McSweeney

Mateusz Gamrot – Norman Parke (walka o pas)

Michał Materla – Paulo Thiago

Ariane Lipski – Mariana Morais (walka o pas)

Maciej Jewtuszko – Dawid Zawada

Michał Fijałka – Chris Fields

Anzor Azhiev – TBA

Łukasz Chlewicki – Paul Redmond

Konrad Iwanowski – Paul Lawrence

 

KSW is coming to Dublin

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK