fortuna

KSW 41 w Katowicach: kto w walkach wieczoru?

0

Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia dla sympatyków MMA będą w bieżącym roku niespotykane. Całkiem niedawno odbyła się gala KSW 40 w Dublinie, ale już dzisiaj kibice wspominają o kolejnej gali, która została przewidziana na 23.12.2017 . Na pewno zatem widzowie MMA w Polsce dzień przed wigilią wieczór spędzą w doborowym towarzystwie – najsolidniejszych zawodników KSW w Europie.

Galę KSW 41 będzie możliwe obejrzeć przez internet w KSW TV ale również tv, a widowisko zaplanowane zostało w Katowicach. Kibice zebrani w hali, ale również ci odtwarzający wydarzenie przed telewizoerm i monitorem komputera po raz następny zobaczą wielkie pojedynki. Tym razem jako gwiazdy wieczoru wystąpią m.in. Borys Mańkowski, Popek Monster, Tomasz Oświeciński, Artur Sowiński i Kleber Koike Erbst. Taki katalog wojen na pewno spełni oczekiwania każdego kibica sztuk w Polsce. Kto z kim będzie walczyć na gali KSW 41? Szczegóły poniżej.

W głównej walce wieczoru zobaczymy Borysa Mańkowskiego który po raz następny będzie konkurować o pas czempiona federacji KSW. W minionej bitwie Mańkowskiego zobaczyliśmy na hitowej gali KSW 39 na PGE Narodowym, kiedy to zmierzył się z najsilniejszą gwiazdą KSW I MMA w Polsce – Mamedem Khalidovem. W tej konfrontacji zwyciężył zawodnik mma z Czeczenii ale pojedynek był wybitnie wyrównany i należy przyznać że Mańkowski naprawdę dobrze był przygotowany do starcia z prawdziwym rekordzistą.

W kolejnej konkurencji wieczoru właściciele ksw zaplanowali tzw. freak fight w którym Popek Monster stoczy swoją 3 walkę w KSW. Konkurentem Króla Albanii będzie popularny specjalnie z Pitbulla jako Strachu, aktor Tomasz Oświeciński, który nie stoczył w mieszanych sztukach walki choćby jednego pojedynku. Na pewno pojedznek i starcie to będzie jednak dla federacji ogromnym wydarzeniem jakie doda dla KONFRONTACJI SZTUK WALKI nowych wielbicieli oglądających galę ale też sporo osób dowie się czym jest KSW jak zamowic, na czym polegają starcia w ksw i co to za sport. Obecnie nie wiemy czego można spodziewać się po tej walce, jednakże na pewno z punktu marketingowego będzie on zdecydowanie wypromowany a to jak wysoki poziom zaprezentują dwaj wojownicy dowiemy się w grudniu.

Trzecia walka jaka z pewnością przyciągnie konkretne zainteresowanie ze strony fanów MMA I KSW W EUROPIE to walka Kleberem Koike Erbst vs Artur Sowiński. Wojna ta będzie toczyć się o mistrzowski pas federacji KONFRONTACJI SZTUK WALKI. Patrząc na dokonania obydwu zawodników wolno spodziewać się fenomenalnej walki na wszelkich płaszczyznach. Oglądając poprzednie pojedynki obaj wojownicy mma czują się rzeczywiście doskonale ale też przedstawiają ogromne umiejętności czy formę. Obaj zawodnicy ksw mieli już okazję jeden raz konkurować pomiędzy sobą o pas KSW – wówczas wygrał Polak, który pokonał konkurenta po jednogłośnej decyzji sędziów. Co ciekawe – w 20 ostatnich konfrontacjach Koike Erbsta (od 2010 roku) wyłącznie jeden raz zawodnik mma z Japonii przegrał – i był to wówczas walka z Sowińskim.

Ponadto na historycznej gali uda się zobaczyć zapewne 6 kolejnych starć, natomiast właściciele ksw nazwiska te będą pokazywać stopniowo aż do samego widowiska, Zatem realne jest, iż obszerna lista starć będzie widoczna dla fanów mma dopiero kilka dni przed galą.

Pełna karta walk KSW 41 (stan na 15.11.2017)

Borys Mańkowski – Dricus Du Plessis (walka o pas)

Popek Monster – Tomasz Oświeciński (co-main event)

Kleber Koike Erbst – Artur Sowiński (walka o pas)

Marcin Wrzosek – Roman Szymański

Fernando Rodrigues Jr. – Michał Andryszak

Damian Janikowski – TBA

Kamil Szymuszowski – Grzegorz Szulakowski

Zapowiedź KSW 41 – Mańkowski, Popek, Strachu w Katowicach

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK