fortuna

KSW Colosseum na Narodowym obejrzy około 50 tysięcy kibiców!

0

Przed nami największa gala MMA w Europie! Już 27. maja 2017 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie rozegra się gala KSW 39 Colosseum, na której obejrzymy najogromniejsze gwiazdy rodzimego oraz europejskiego MMA. Będzie toteż niezapomniany wieczór – jak już podali do wiadomości właściciele KSW padnie rekord kibiców zgromadzonych na trybunach – KSW Colosseum live obejrzy około 50 tysięcy fanów.

Nie tylko pod względem ilości widzów będzie to niezrównana gala, ale też pod względem sportowym – aż w pięciu z jedenastu zaplanowanych starć stawką będzie mistrzowski pas organizacji KONFRONTACJI SZTUK WALKI. Widzowie zgromadzeni na trybunach jak również przed telewizorami już od pierwszego starcia gali powinni spodziewać się ogromnych fascynacji – w pierwszej walce zawodniczki Ariana Lipski oraz Diana Belbita walczyć będą o pas w randze do 67 kilogramów. Będzie to jedyna walka pań na gali, w kolejnych 10 bitwach rywalizować będą mężczyźni.

Gala KSW 39 będzie historyczna także pod drugim względem – w kluczowej walce eventu rękawice skrzyżują dwaj geniusze Konfrontacji Sztuk Walki: Mamed Khalidov – Boryś Mańkowski na żywo stoczą bój, jaki da odpowiedź na zapytanie – który z tych dwóch wyrazistych zawodników jest najlepszy!

Jak zwykle obserwatorzy MMA liczyć będą także na starcie z udziałem Mariusza Pudzianowskiego. Tym razem przeciwnikiem dawnego strongmana będzie konkurent sprzed lat, właśnie w mistrzostwach strongmanów – Tyberiusz Kowalczyk. Popularny "Tyberian" jak dotąd w formule MMA stoczył trzy starcia – wszystkie kończyły się tryumfem Kowalczyka już w inauguracyjnych fazach. Bitwa Mariusz Pudzianowski – Tyberiusz Kowalczyk na żywo z pewnością będzie dla fanów będących na obiekcie czymś oryginalnym i można czekać na superciężkie zderzenie dwóch gigantów.

Sporym zainteresowaniem cieszyć się będzie też bójka Fernando Rodrigues Jr. – Marcin Różalski live to będzie niesamowicie interesujące starcie, w którym faworytem z pewnością będzie brazylijczyk. Rodrigues w unikalnym stylu pobił na gali KSW 37 dotychczasowego czempiona wagi ciężkiej Karola Bedorfa. Różal w owej rywalizacji nie będzie posiadał nic do stracenia i prawdopodobna wygrana wyniesie go na szczyt wagi ciężkiej.

Następna walka do jakiej dojdzie w Warszawie to walka z cyklu "freak fight’u": Popek Monster – Robert Burneika live z oczywistością będzie ważnym widowiskiem. Konkurencja prawdopodobnie nie będzie stać na gigantycznym poziomie sportowym, jednak z pewnością będzie to wydarzenie którego oczekują sympatycy pod względem kolosalnego komercyjnego wydarzenia. Popek Monester Król Albanii – Hardkorowy Koksu na żywo? Jedynie na gali KSW Narodowy!

Ciąg dalszy mocnych starć… kolejną konfontacją jaką na gali KSW Colosseum będą mogli oglądać kibice będzie walka dwóch niezwykłych reprezentantów wagi ciężkiej. Starego już rekordzistę z niedawnym kandydatem. Karol Bedorf – Michał Kita na żywo to będzie absolutny hit, jaki najprawdopodobniej nominuje zawodnika, jaki w przyszłej swojej bitwie będzie walczyć o mistrzowski pas.

Prócz wypunktowanych walk zobaczymy pięć następnych, w których aż w trzech stawką będą mistrzowskie pasy. O pas wagi półciężkiej zabiegać będzie Tomasz Narkun z Marcinem Wójcikiem, Mateusz Gamrot po raz kolejny stanie w obronie mistrzowskiego tronu do 70 kilogramów, a Marcin Wrzosek po raz pierwszy w historii spróbuje obronić pas czempiona wagi piórkowej.

Ale to nie wszystko! Na ten powrót pragnęli wszelcy wielbiciele MMA w Polsce – do klatki powraca Łukasz Jurkowski. Konkurentem lokalnego reprezentanta (niedawno komentatora gal KONFRONTACJI SZTUK WALKI) będzie Rameau Sokoudjou, który względnie świeżo rywalizował o mistrzowski pas z Tomaszem Narkunem. Powracający po 6 latach przerwy "Juras" podejmuje więc niebezpiecznego oponenta a świadkowie mogą spodziewać się zadziwiająco fascynującej bijatyki. Co więcej, na Stadionie Narodowym prywatny debiut w MMA zaliczy Damian Janikowski – narodowy zapaśnik, który w stylu klasycznym uzyskał brązowy medal na igrzyskach olimpijskich w Londynie, a także srebrne medale mistrzostw świata i mistrzostw Europy.

Pełna karta walk KSW 39: (stan na 04.05.2017)

Mamed Khalidov – Borys Mańkowski (catch weight)

Mariusz Pudzianowski – Tyberiusz Kowalczyk (-120kg)

Fernando ROdrigues Jr. vs Marcin Różalski (-120kg, walka o pas)

Popek Monster – Robert Burneika

Tomasz Narkun vs Marcin Wójcik (-93kg, walka o pas)

Karol Bedorf – Michał Kita (-120kg)

Mateusz Gamrot vs Norman Parke (-70kg, walka o pas)

Łukasz Jurkowski vs Rameau Sokoudjou (-93kg)

Marcin Wrzosek vs Kleber Koike Erbst (-66kg, walka o pas)

Damian Janikowski vs Julio Gallegos (-84kg)

Ariane Lipski vs Diana Belbita (-57kg, walka o pas)

 

Oficjalny trailer KSW 39: Colosseum

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK