fortuna

KSW Colosseum: kto faworytem w walce wieczoru?

0

Przed nami najważniejsza gala MMA w Europie! Już 27. maja 2017 roku na Stadionie Narodowym w Stolicy rozegra się gala KSW 39 Colosseum, na której zobaczymy najsłynniejsze gwiazdy rodzimego oraz kontynentalnego MMA. Będzie to historyczny wieczór – jak już potwierdzili właściciele KSW padnie rekord sympatyków zebranych na trybunach – KSW Narodowy online zobaczy około 50 tysięcy sympatyków.

Nie tylko pod względem liczebności fanów będzie to niezrównana gala, ale również pod względem sportowym – aż w pięciu spośród jedenastu ustalonych bitew stawką będzie mistrzowski pas federacji KONFRONTACJI SZTUK WALKI. Fani zgromadzeni na stadionie jak i przed telewizorami już od wstępu gali muszą spodziewać się wyjątkowych emocji – w pierwszej bitwie zawodniczki Ariana Lipski i Diana Belbita konkurować będą o pas w klasie do 67 kilogramów. Będzie to jedyna walka pań na gali, w pozostałych 10 bitwach rywalizować będą mężczyźni.

Gala KONFRONTACJI SZTUK WALKI 39 będzie przełomowa również pod drugim względem – w głównej rywalizacji wieczoru rękawice skrzyżują dwaj czempioni Konfrontacji Sztuk Walki: Mamed Khalidov – Boryś Mańkowski na żywo stoczą bój, który da odpowiedź na zapytanie – który spośród tych dwóch potężnych wojowników jest najsilniejszy! Z pewnością ta walka będzie również doskonałą okazją do typowania w zakładach sportowych. W walce wieczoru faworytem będzie Mamed Khalidov, na którego kurs u jednego z bukmacherów online wynosi 1.34 a na Borysa Mańkowskiego aż 3.00.

Jak zwykle widzowie MMA liczyć będą również na starcie z udziałem Mariusza Pudzianowskiego. Owym razem oponentem dawnego strongmana będzie rywal sprzed lat, właśnie w mistrzostwach strongmanów – Tyberiusz Kowalczyk. Popularny "Tyberian" jak dotychczas w formule MMA stoczył trzy walki – każde kończyły się zwycięstwem Kowalczyka już w pierwszych rundach. Walka Mariusz Pudzianowski – Tyberiusz Kowalczyk na żywo z pewnością będzie dla miłośników zgromadzonych na stadionie czymś atrakcyjnym i można liczyć na superciężkie zderzenie dwóch gigantów.

Znacznym zaciekawieniem cieszyć się będzie też starcie Fernando Rodrigues Jr. – Marcin Różalski na żywo to będzie nieprzeciętnie zachwycające starcie, w którym faworytem z pewnością będzie brazylijczyk. Rodrigues w niesamowitym stylu przezwyciężył na gali KONFRONTACJI SZTUK WALKI 37 byłego rekordzisty wagi ciężkiej Karola Bedorfa. Różal w tejże wojnie nie będzie miał nic do stracenia i ewentualna wygrana wyniesie go na czubek wagi ciężkiej.

Następna walka do jakiej dojdzie w Stolicy to bitwa z kręgu "freak fight’u": Popek Monster – Robert Burneika na żywo z pewnością będzie ogromnym widowiskiem. Walka prawdopodobnie nie będzie stać na doskonałym poziomie sportowym, wszak z pewnością będzie owe widowisko którego oczekują widzowie pod względem wspaniałego komercyjnego wydarzenia. Popek Monester Król Albanii – Hardkorowy Koksu online? Jedynie na gali KONFRONTACJA SZTUK WALKI Narodowy!

Ciąg dalszy ciężkich starć… następną rozgrywką którą na gali KSW Colosseum na żywo będą mogli fascynować się kibice będzie bitwa dwóch ogromnych reprezentantów wagi ciężkiej. Nieaktualnego już rekordzisty z niedawnym konkurentem. Karol Bedorf – Michał Kita online to będzie oryginalny hit, jaki przypuszczalnie nominuje reprezentanta, jaki w kolejnej swojej walce będzie walczyć o mistrzowski pas.

Prócz wyszczególnionych pojedynków zobaczymy pięć odrębnych, w których aż w trzech pulą będą mistrzowskie pasy. O pas wagi półciężkiej współzawodniczyć będzie Tomasz Narkun z Marcinem Wójcikiem, Mateusz Gamrot po raz kolejny stanie w obronie mistrzowskiego tronu do 70 kilogramów, zaś Marcin Wrzosek po raz pierwszy w historii postara się zachować pas mistrza wagi piórkowej.

Natomiast to nie wszystko! Na ten powrót wyczekiwali wszelcy amatorzy MMA w Polsce – do klatki powraca Łukasz Jurkowski. Rywalem krajowego reprezentanta (niedawno komentatora gal KSW) będzie Rameau Sokoudjou, który stosownie świeżo zabiegał o mistrzowski pas z Tomaszem Narkunem. Powracający po 6 latach przerwy "Juras" podejmuje więc niebezpiecznego konkurenta a miłośnicy mogą spodziewać się nieprzeciętnie nietuzinkowej walki. Co więcej, na Stadionie Narodowym prywatny debiut w MMA zaliczy Damian Janikowski – krajowy zapaśnik, który w stylu klasycznym osiągnął brązowy medal na igrzyskach olimpijskich w Londynie, a ponadto srebrne medale mistrzostw świata oraz mistrzostw Europy.

Pełna karta walk KSW 39: (stan na 11.04.2017)

Mamed Khalidov – Borys Mańkowski (catch weight)

Mariusz Pudzianowski – Tyberiusz Kowalczyk (-120kg)

Fernando ROdrigues Jr. vs Marcin Różalski (-120kg, walka o pas)

Popek Monster – Robert Burneika

Tomasz Narkun vs Marcin Wójcik (-93kg, walka o pas)

Karol Bedorf – Michał Kita (-120kg)

Mateusz Gamrot vs Norman Parke (-70kg, walka o pas)

Łukasz Jurkowski vs Rameau Sokoudjou (-93kg)

Marcin Wrzosek vs Kleber Koike Erbst (-66kg, walka o pas)

Damian Janikowski vs Julio Gallegos (-84kg)

Ariane Lipski vs Diana Belbita (-57kg, walka o pas)

 

Oficjalny trailer KSW 39: Colosseum

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK