KSW 47: kiedy, gdzie, kto będzie walczyć?

0

Premierowa hitowa gala w 2019 roku zaplanowana została na 23 marca w hali Atlas Arena Łódź. Po raz kolejny najpotężniejsza federacja zorganizuje galę w Łodzi natomiast w konfrontacjach widowiska ksw znowu będzie można obejrzeć największe sławy KSW.

Wspaniałym hitem na gali w Łodzi będzie rywalizacja o mistrzowski pas w wadze ciężkiej. Aktualny mistrz Philip de Fries zawalczy z drugim mistrzem – Tomaszem Narkunem. W głównej walce pojedynku będzie dane zobaczyć kontrontację Mariusza Pudzianowskiego oraz Szymona Kołeckiego. Dla dwukrotnego mistrza zawodów olimpijskich walka ta będize debiutem w federacji MMA KSW. Kołecki stoczył dotychczas 7 konfrontacji w MIXED MARTIAL ARTS z czego w sześciu wygrywał. Zapewne zapowiada nam się szczególnie interesujące widowisko z wielkimi emocjami.

W kolejnych starciach dane będzie zobaczyć wiele faktycznie wyjątkowo popularnych wojowników KSW I MMA W POLSCE a wśród nich między innymi byli czempioni w wadze półśredniej ORGANIZACJI – Borys Mańkowski a także Dricus Du Plessis.

Na pewno mnóstwo sympatyków interesuje się w który sposób będziesz mógł oglądać transmisje w tv jak również online galę KSW 47 w Łodzi. Poniżej prezentujemy szczegóły dotyczące transmisji na żywo, systemu PPV ale także porad oglądania a także szerokiej listy pojedynków gali.

KSW 47 online w telewizji oraz internecie

Największe widowiska KONFRONTACJI SZTUK WALKI na których występują największe gwiazdy KSW I MMA w Polsce jak również w Europie dostępne są w płatnej usłudze PPV. Tak samo będzie w przypadku pierwszej gali organizowanej w 2019 roku.

Wydarzenie KSW na żywo będziesz mógł śledzić w telewizji oraz przez internet, wykupując transmisję do transmisji gali. Posiadając tv kablową lub satelitarną, trzeba dowiedzieć się u swojego operatora jakie są zasady wykupienia do transmisji KSW. Zazwyczaj jest to suma 40 złotych jaka doliczana jest do kolejnego rachunku za posiadaną telewizję. Transmisje online z gal KSW dostępne są poprzez portal KSW TV PPV która pozwala na zakup emisji stream za pośrednictwem witryny KSW TV. Nie trzeba zatem zawierać umowy z żadną telewizją, dlatego że serwis KSW TV nie jest żadnym extra pakietem dodatkowym do telewizji, tylko pojedynczą aplikacją na jakiej płaci się jednorazowo usługę do gali. Z usługi ppv może skorzystać wszelki kibic KSW w Polsce, obojętnie od tego w którym kraju aktualnie się znajduje. Usługa PPV KSW TV udostępniona jest we wszystkich krajach.

KSW 47 – jak wykupić PPV?

Pierwszą rzeczą jaką trzeba dokonać jest przejście na stronę KSW TV i otworzenie konta w portalu. Konto można utworzyć w standardowy sposób – poprzez aktywację adresu e-mail, ale też przez aplikację Facebooka. Rejestracja konta w portalu Ksw ppv jest kompletnie darmowe.

Jeśli otworzyłeś już konto użytkownika, możesz zakupić możliwosć oglądania i dostęp do transmisji na żywo najbliższej gali KSW. Kiedy dokonasz transakcji, otrzymasz możliwość zobaczenia całej gali live z dodatkową możliwością obejrzenia powtórek z gali KSW poprzez kolejne 72 godziny po zamknięciu gali, a dodatkowo w trakcie transmisji na żywo przewijania jej i powrotu do wybranych momentów.

System PPV w serwisie KSW TV jest zsynchronizowana do konkretnych modeli i konfiguracji sprzętu a ich pełna lista podana jest na stronie www serwisu KSW TV. Transmisja udostępniona jest na monitorach laptopów korzystajac z najlepszych przeglądarek internetowych. Niestety nie została stworzona jeszcze usługa dzięki jakiej możliwe byłoby oglądać transmisje tv poprzez apkę na tablecie czy też telefonie.

KSW 47 – kto wystąpi na gali?

Na historycznej gali w głównej walce dane będzie zobaczyć Tomasza Narkuna i Philipa de Friesa. Będzie to wielki hit i starcie dwóch mistrzów KSW najwyższych kategorii wagowych w KSW. Stawką tego hitowego pojedynku będzie pas mistrza wagi ciężkiej. Dodatkowo na kibiców czeka też inny wielki pojedynek. Jak wspomnieliśmy na początku w najciekawszej walce gali kibice zobaczą oryginalne ciężkie starcie dwóch znaczących mistrzów – byłego strongmana i mistrza IO. Mariusz Pudzianowski przetestuje dyspozycję Szymona Kołeckiego, dla jakiego będzie to debiut w federacji KONFRONTACJI SZTUK WALKI.

W następnej równie pobudzającej walce zobaczymy spotkanie powracającego po poważnych kontuzjach Borysa Mańkowskiego i Dricusa Du Plessisa, jaki do niedawna był mistrzem ORGANIZACJI KSW w kat półśredniej.

Ponadto na gali KSW 47 zaplanowanych jest sześć kolejnych walk w mma a ich aktualną listę podajemy poniżej.

Philip De Fries – Tomasz Narkun

Mariusz Pudzianowski – Szymon Kołecki

Borys Mańkowski – Norman Parke

Fernando Rodrigues Jr. – Satoshi Ishii

Damian Janikowski vs Aleksandar Ilić

Marcin Wrzosek – Krzysztof Klaczek

Bartłomiej Kopera vs Maciej Kazieczko

Karolina Owczarz vs Marta Chojnoska

Dawid Grałka – Paweł Polityło

KSW 47: Pudzianowski vs Kołecki zapowiedź wideo

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK