KSW 49: gala 18. maja w Ergo Arenie

0

Kolejna tegoroczna gala federacji ksw zaplanowana została na 18. maja w Ergo Arenie w Gdańsku. Następny raz na kibiców mma czeka wielka gala federacji i na pewno niezwykłe pojedynki z udziałem najwybitniejszych gwiazd mma w Polsce i Europie.

W najciekawszej rywalizacji widowiska zobaczymy Michała Materlę i Scotta Askhama. Będzie to wielki pojedynek w którym stawką walki będzie mistrzowski pas ksw czempiona wadze średniej. Obaj wojownicy mma walczyli niedawno w 2018 roku i wtenczas zwyciężył Anglik.

Na hitowej gali organizacji ksw 49 zobaczymy jeszcze starcie o 2 pas ksw – w w kat do 77 kg. Aktualny czempion – Roberto Soldić walczyć będzie z Krystianem Kaszubowskim, który znajduje się ostatnio w niezwykle dobrej formie a w wielu pojedynkach pokazał, iż zasługuje na okazję starcia o pas czempiona.

Trzeci wielki pojedynek na gali konfrontacji sztuk walki 49 to konfrontacja Karola Bedorfa z Damianem Grabowskim. Były mistrz ksw ksw zawalczy z dawnym wojownikiem mma walczącym w najsilniejszej organizacji mma na świecie ufc.

KSW 49 online w tv i internecie

Federacja ksw przyzwyczaiła już, że najsłynniejsze wydarzenia, jakie tworzy udostępnia wyłącznie w płatnej usłudze usługi ksw tv ppv. Transmisja konfrontacji sztuk walki 49 na żywo jeszcze dostępna będzie w usłudze ppv ksw – możliwosć obejrzenia i dostęp do gali przez internet kosztować będzie 40 zł.

Galę ksw 47 możliwe będzie też obejrzeć w tv, wykupując usługę transmisji u swojego usługowdawcy np. tv kablowa, tv satelitarna. Cena jest uzależniona od usługowdawcy, jednakże jest ona zazwyczaj przybliżona do ceny, za którą wolno kupić dostęp do transmisji internetowej.

Jak już wspomnieliśmy, transmisja przez internet gali ksw 47 dostępna będzie po wykupieniu aplikacji ksw ppv tv udstępnionej na witrynie internetowej ksw online tv ppv tv live. By wykupić, nie trzeba zawierać transakcji z żadną tv czy platformą live. Wystarczy przejść na serwis ksw tv, dobrać rodzaj płatności i wykonać zakupu.

KSW 49 – jak zakupić KSW PPV?

Proces uzyskania dostępu do transmisji na żywo ppv ksw tv jest niezwykle łatwy. Na start trzeba wejść na portal internetowy internetową ksw tv ppv i zarejestrować nowe konto – aktywując je poprzez adres pocztowy lub wpisując się osobistym kontem z portalu Facebook. Utworzenie i rejestracja konta jest absolutnie darmowa.

Po stworzeniu konta należy przejść do płatności i dobrać korzystną metodę – przelew lub kartę płatniczą. Po zakupie można rozpocząć oglądanie – stream ale też korzystając z przewijania powracać do najefektowniejszych momentów widowiska. Dodatkowo po ukończeniu wydarzenia przez kolejne 72 h można powtarzać całą transmisję.

Transmisja w internecie usługi ksw tv zsynchronizowana jest do najlepszych przeglądarek www i dostępna jest na monitorach komputerów a także urządzeń mobilnych. Niestety na ten okres federacja nie upowszechnia aplikacji mobilnej, która udostępniałaby transmisję na żywo online, dlatego też jedynym środkiem jest odtwarzanie przez przeglądarkę.

Sprawdź gdzie oglądać i gdzie kupić dostęp do KSW PPV: https://www.meczenazywo.pl/mma/ksw-gdzie-ogladac-i-kupic

KSW 49 – kto wystąpi i będzie walczyć na gali?

Jak już nadmieniliśmy w trzech najwyższych wojnach gali oglądać będziemy 2 w jakich stawką rywalizacji będą pasy mistrza federacji ksw. W jednym z nich Michał Materla powalczy ze Scottem Askhamem, zaś Roberto Soldić z Krystianem Kaszubowskim. Kolejną walką na którą wyraźnie oczekują kibice mma i ksw będzie bitwa Karola Bedorfa z Damianem Grabowskim.

Dodatkowo na ksw 49 oprócz 3 wyszczególnionych konfrontacji, będziemy oglądać sześć pozostałych bitew w których zobaczymy wielu popularnych wojowników ksw i mma. Pełna karta walk przedstawiona jest poniżej.

Michał Materla – Scott Askham
Roberto Soldic – Krystian Kaszubowski
Karol Bedorf – Damian Grabowski
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA

KSW 47: Aleksandar Ilić znokautował Damian Janikowski

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK