F1: start sezonu coraz bliżej…

0

Rozpoczęcie Formuły 1 zbliża się coraz większymi krokami. Nadchodzące grand prix wywołują silniejsze emocje pośród Polskich fanów niż choćby w ostatnich latach.

Jednoznacznie czynnikiem naprawdę olbrzymiego zainteresowania F1 jest wielki powrót Roberta Kubicy do wyścigów. Polski zawodnik po nadzwyczajnie długiej przerwie wróci do wyścigów F1 jako pierwszy kierowca teamu Williams.

Kubica w Formule 1

Nowinki o powrocie Polaka do wyścigów F1 widniały w mediach od wielu lat ale w tym roku plotki owe stały się faktem. Jedyny polski zawodnik w historii grand prix wróci do wyścigów jako kluczowy kierowca zespołu natomiast premierowy z Robertem Kubicą odbędzie się 17.03.

Polski zawodnik został kierowcą drużyny Williams Racing. Jest to brytyjska drużyna którego kierowcy od dużej liczby biorą udział w grand prix Formuły 1. Od 2014 r bolidy drużyny Williams montowane są na napędach Mercedesa. Powrót Kubicy został hucznie ogłoszony pod koniec 2018 r. Tydzień po wydaniu wiadomości o tym, że Polak będzie głównym kierowcą w sezonie 2019, poinformowano również iż Polski Koncern Naftowy Orlen został sponsorem zespołu.

Formuła 1 gdzie będzie możliwość oglądać F1 w telewizji sezon 2019?

Prawa telewizyjne do pokazywania GP w Polsce posiada kanał Eleven Sports. Jak już zostało zakomunikowane, stacja Eleven Sports live będzie transmitować wszystkie wyścigi F1, kwalifikacje ale także treningi inaugurujące wyścigi. Komentatorzy Eleven Sports zakomunikowali również, iż dostępne będzie także studio, dodatkowe programy publicystyczne, a także artykuły dotyczące Roberta Kubicy, grand prix i wszelkich materiałów związanych z Formułą 1.

Stacja Eleven live można śledzić za pośrednictwem wielu platform telewizyjnych czy też w internecie. Stacje Eleven Sports udostępniane są u dwóch telewizji satelitarnych czy też wielu kablowych a także za pośrednictwem kilku platform dostępnych online. Najpowszechniejszą z platform tv online jest serwis Player+, w którym za dostęp miesięczny do stacji Eleven należy zapłacić 15 pln. Po kupnie usługi, klient otrzymuje dostęp do wszelkich transmisji na żywo jakie oferowane są na kanałach Eleven w tym dodatkowo wyścigi Formuły 1.

F1 sezon 2019

Nadchodzący sezon rozpocznie się w połowie marca grand prix w Australii. Pierwsze GP F1 zostało zaplanowane wyścig został zaplanowany na 17 marca ale już 2 dni wcześniej będzie można oglądać treningi z udziałem wszelkich zespołów F1, w tym też zespołu Roberta Kubicy. W marcu i kwietniu na sympatyków F1 czekają gp w Bahrajnie a także Chinach. Pod koniec kwietnia F1 zapoczątkuje serię gp w Europie, które potrwają aż do września 2019. W owym etapie F1 odwiedzi m.in. Francję, Hiszpanię, Niemcy, Włochy.

We wrześniu wyścigi grand prix przeniosą się do Azji a niedługo potem do Ameryki Północnej i płd. Sezon Formuły 1 zrealizuje się pierwszego grudnia grand prix f1 Abu Zabi. Razem cały 2019 rok zamierzonych zostało dwadzieścia jeden wyścigów f1.

Na rok 2019 do startu zgłosiło się dziesięć zespołów formuły 1, a każdy reprezentowany będzie poprzez dwóch pierwszych kierowców formuły 1 i prawdopodobnych zawodników rezerwowych.

Oglądaj transmisje F1 na żywo na stronie: https://www.mecze24.pl/formula-1

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK