KSW 46: pełna karta walk

0

Po raz czwarty rodzima federacja KSW zdecydowała się na organizację na terenie Górnego Śląska. Nowoczesna arena, hala widowiskowo – sportowa Arena w Gliwicach będzie gospodarzem 46 Gali KONFRONTACJI SZTUK WALKI. Pierwszego dnia grudnia 2018 r w oktagonie gliwickiej hali wystąpią wojownicy mma z czołówki europejskiej KSW. Obiekt w Gliwicach będzie miejscem piątej i jednocześnie ostatniej gali KONFRONTACJI SZTUK WALK w 2018 roku, odbywającej się na terenie Polski. KSW po raz pierwszy przyjedzie do Gliwic, gdzie oczekuje ogromne emocje sportowe, poznaliśmy niedawno wojowników rywalizacji wieczoru, z pewnością będzie się działo!

KSW 46 stream w tv i internecie

Kibice by oglądać galę KSW będą musieli skorzystać z rozwiązań, przygotowanych głównie dla nich na okoliczność walk KSW. Starcia zawodników będziesz mógł oglądać za pośrednictwem usługi KSW PPV TV, którego wdrożenie pozwoli na oglądanie wszelakich walk na gliwickiej Gali. Abonenci Cyfrowego Polsatu będą mogli wykorzystać z praktycznych rodzajów zamówienia usługi transmisji live z KSW 46. KSW. Będzie można tegoż dokonać korzystając ze witryny internetowej usługowdawcy, wysyłając SMS zgodnie z instrukcjami, które znajdą Państwo na stronie internetowej czy dzwoniąc na numer telefonu BOK, podany także na witrynie www. Aby obejrzeć Galę w telewizji, można kupić usługę przed galą, operatorzy kablowi umożliwiają prawidłową transmisję fanom, jacy zapłacą zamówienie systemu do wyznaczonej godziny przed galą. KSW będzie można oglądać za pośrednictwem transmisji na żywo online. Legalnie prześledzisz wszystkie pojedynki w telewizji internetowej IPLA oraz w KSW 46 Stream PPV TV. Jeżeli chcesz obejrzeć KSW 1 grudnia, powinieneś zapisać się w wybranym z serwisów i dokonać wpłaty za stream do transmisji na żywo. Nic cię nie ominie dzięki usłudze Timeshift, tym bardziej, że w systemie KSW TV będziesz mieć możliwosć oglądania i dostęp do transmisji na żywo również przez 72 godziny po zamknięciu gali KSW w Gliwicach.

KSW 46 – w jaki sposób wykupić PPV?

Po pierwsze, powinieneś zarejestrować konto użytkownika w wirtynie, możesz zalogować się do niego poprzez stronę czy też poprzez Facebook’a. Utworzenie konta w portalu jest bezpłatne. Kiedy masz już swoje aktywne konto, możesz zrealizować opłaty za transmisje live walk na gali ORGANIZACJI KSW. Gdy dokonasz wpłaty, będziesz mógł obejrzeć przebieg całej Hitowej gali, korzystać z opcji śledzenia powtórek przez następne 72 godziny po KSW 46. Usługa, dzięki jakiej w aplikacji KSW TV PPV możesz oglądać galę, jest dopasowana do parametrów sprzętowych, przedstawionych na witrynie internetowej serwisu. Obejrzysz w wysokiej jakości na ekranie laptopa, nie powstała jeszcze możliwość, dzięki której prześledzisz galę KSW 46 na tablecie lub też smartfonie.

Sprawdź jak wykupić KSW 46 PPV Stream: https://www.meczenazywo.pl/mma/ksw-jak-wykupic-i-jak-ogladac

KSW 46 – kto wystąpi na gali?

Miłośnicy w Arenie Gliwice oraz kibice, którzy obejrzą Galę na ekranie telewizora czy też sprzętu, będą świadkami dziewięciu znakomitych bitew ostatnich na tego rodzaju wydarzeniu w obecnym roku. Ostatnia gala FEDERACJI KSW 2018, a jednocześnie 5, która odbędzie się w Polsce zgromadzi w oktagonie najznakomitszych reprezentantów ORGANIZACJI KSW. Poznaliśmy już nazwiska owych, którzy stoczą starcie wieczoru. Tomasz Narkun zawalczy z Mamedem Khaidovem, a starcie z pewnością będzie podwójnie zaciekłe… Chęć odniesienia zwycięstwa nad konkurentem połączy obydwu zawodników mma, którzy w marcu bieżącego roku stoczyli wielką konfrontację na gali KSW 42. W trakcie marcowego wydarzenia, niepokonany od 10 lat, w 20 starciach Mamed Khalidov uległ wtedy Narkunowi. Czy gwiazdor już szykuje się na rewanżowe starcie? Czy będzie planował odegrać się za utratę osobistej, zachwycającej statystyki zwycięstw? Narkun, to najdłużej panujący czempion ksw w kat. półciężkiej, jakiego sygnałem rozpoznawczym są zwycięstwa przez nokaut lub poddanie się, z pewnością nie odda zwycięstwa łatwo. Specjalnie na gali zobaczymy jeszcze osiem kolejnych pojedynków, a ich cała lista znajduje się poniżej.

KSW 46 – karta walk

Mamed Khalidov – Tomasz Narkun
Mateusz Gamrot – Kleber Koike Erbst
Marcin Wrzosek – Salahdine Parnasse
Borys Mańkowski – Bruce Souto
Roman Szymański – Daniel Torres
Gracjan Szadziński – Marian Ziółkowski
Artur Sowiński – Kamil Szymuszowski
Antun Racic -Sebastian Przybysz
Krystian Kaszubowski – Michał Michalski

KSW 46: Tomasz Narkun vs Mamed Khalidov 2

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK