KSW 46 już najbliższą sobotę

0

Ponownie organizacja KONFRONTACJI SZTUK WALKI zdecydowała się na wyprawienie Gali na terenie Górnego Śląska. Najnowsza hala widowiskowa Arena w Gliwicach będzie gospodarzem 46 Gali KSW. Pierwszego dnia grudnia 2018 r w oktagonie gliwickiej areny wystąpią wojownicy ksw ze ścisłej czołówki światowej FEDERACJI. Arena w Gliwicach będzie miejscem piątej i jednocześnie ostatniej gali ORGANIZACJI w 2018 roku, odbywającej się na obszarze kraju. Konfrontacja Sztuk Walki pierwszy raz w historii przybędzie do Gliwic, gdzie oczekuje ogromne emocje sportowe, poznaliśmy niedawno zawodników ksw rywalizacji wieczoru, będzie się działo!

KSW 46 stream w tv i online

Telewidzowie by oglądać galę KSW na żywo będą musieli skorzystać z systemów, przygotowanych szczególnie na eventy ORGANIZACJI KSW. Walki zawodników będziesz mógł obserwować za pośrednictwem aplikacji KSW PPV TV, jakiego wdrożenie pozwoli na obejrzenie wszelkich walk na gali w Gliwicach. Abonenci korzystający z CP będą mogli wykorzystać z praktycznych sposobów zamówienia usługi ppv transmisji live z gali Będzie można kupić przy wykorzystaniu strony i witryny internetowej operatora, przesyłając wiadomość SMS zgodnie z instrukcjami, które zlokalizują Państwo na witrynie lub dzwoniąc na numer telefonu CP, podany także na witrynie internetowej. Ażeby obejrzeć galę KSW 46 w tv, powinieneś także zamówić usługę przed galą, operatorzy gwarantują niezakłóconą transmisję widzom, jacy opłacą zamówienie systemu do określonej godziny przed galą. KSW 46 będzie można obejrzeć za pośrednictwem transmisji live internetowych. Legalnie zobaczysz wszystkie pojedynki w telewizji internetowej IPLA oraz w KSW PPV. W przypadku gdy chcesz zobaczyć pojedynki na początku grudnia, powinieneś zarejestrować się w wybranym portalu a także dokonać zapłaty za możliwosć oglądania i dostęp do transmisji. Nic nie stracisz z transmisji dzięki usłudze Timeshift, tym bardziej, iż w usłudze KSW TV będziesz mieć możliwosć oglądania i dostęp do transmisji na żywo także przez kolejne 72 godziny po zrealizowaniu KSW 46.

KSW 46 – jak kupić PPV?

Po pierwsze, powinieneś założyć konto użytkownika w serwisie, możesz zalogować się do niego przez konto e-mail czy też przez Facebook’a. Założenie konta w portalu jest gratisowe. Kiedy masz już swoje konto, możesz dokonać zapłaty za transmisje online walk na gali w Gliwicach. Kiedy dokonasz zapłaty, będziesz mógł śledzić przebieg całej Gali, korzystać z opcji obejrzenia powtórek przez następne 72 godziny po gali KSW 46. Usługa, dzięki jakiej w usłudze KSW PPV możesz oglądać galę, jest dobrana do parametrów sprzętowych, wskazanych na witrynie internetowej serwisu. Obejrzysz w doskonałej jakości HD na ekranie komputera, nie powstała na razie aplikacja, dzięki której obejrzysz walki na tablecie lub też smartfonie.

KSW 46 – kto wystąpi na gali?

Widzowie w hali Arena Gliwice oraz widzowie, którzy obejrzą Galę na ekranie telewizora czy też komputera, będą świadkami 9 znakomitych wojen ostatnich na KSW w tym roku. Ostatnia gala mma – KONFRONTACJI SZTUK WALKI 2018, a zarazem piąta, która będzie miała miejsce w Kraju zbierze na ringu najlepszych zawodników mma KONFRONTACJI SZTUK WALKI. Poznaliśmy bardzo szybko – nazwiska tych, jacy stoczą konfrontację wieczoru. Tomasz Narkun walczyć będzie z Mamedem Khaidovem, a walka i starcie będzie podwójnie zaciekłe… Wola osiągnięcia zwycięstwa nad konkurentem połączy obydwu zawodników mma, którzy w marcu 2018 roku stoczyli wielką konfrontację na gali KSW 42. W trakcie marcowego widowiska mma, niepokonany od 10 lat, w 20 rywalizacjach Mamed Khalidov uległ wtedy Narkunowi. Czy zawodnik mma już szykuje się na rewanż? Czy będzie planował odegrać się za utratę osobistej, olśniewającej statystyki wygranych? Narkun, to najdłużej panujący mistrz ksw w kategorii półciężkiej, jakiego sygnałem rozpoznawczym są wygrane przez nokaut lub też poddanie się, z pewnością nie odda wygranej w łatwy sposób. Także na gali zobaczymy również 8 innych pojedynków, a ich pełna lista znajduje się poniżej.

KSW 46 – karta walk

Mamed Khalidov – Tomasz Narkun
Mateusz Gamrot – Kleber Koike Erbst
Marcin Wrzosek – Salahdine Parnasse
Roberto Soldić – Vinicius Bohrer
Roman Szymański – Daniel Torres
Grzegorz Szulakowski – Marian Ziółkowski
Artur Sowiński – Kamil Szymuszowski
Antun Racic -Sebastian Przybysz
Krystian Kaszubowski – Michał Michalski

KSW 46: Tomasz Narkun vs Mamed Khalidov 2

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK