KSW 45: Brazylijczyk zastąpi Andryszaka

0

Przed nami kolejna gala KONFRONTACJI SZTUK WALKI – w październiku odbędzie się czwarta tegoroczna gala najsłynniejszej polskiej organizacji MMA. Najlepsi wojownicy ksw z Polski jak również Europy po raz następny stoczą rewelacyjne walki. Gala KSW odbędzie się w Londynie na Wembley 6 października. Kto wystąpi na gali? Gdzie śledzić galę KSW 45?

KSW 45 na żywo w telewizji i internecie

Fani KSW W POLSCE przyzwyczaili się już do tego, iż najciekawsze gale MMA I KSW W EUROPIE można obejrzeć tylko i wyłącznie płacąc za stream PPV. Galę KSW 45 Live będzie można śledzić w tv a także online za pośrednictwem KSW PPV natomiast cena za dostęp dostępu wyniesie 40 złotych.

Największe sieci kablowe jak również cyfrowy Polsat umożliwią zakup do hitowej gali za pośrednictwem swoich kanałów transakcji. Osoby, które nie mają możliwości dokonania zakupu usługi PPV w owy sposób, mogą jednak skorzystać z KSW PPV – nie słyszałeś w jaki sposób oglądać galę ORGANIZACJI KSW? Dowiedz się już teraz PRZYCISKAJĄC w poniższy odsyłacz.

KSW 45 – w jaki sposób wykupić PAY-PER-VIEW?

Jak już nadmieniliśmy, tv cyfrowe ale również kablowe, jakie udostępniają stream z historycznej gali umożliwiają nabycie usługi KSW PPV TV za pośrednictwem zarejestrowanych kanałów sprzedaży. Są nimi aplikacje online, w jakich możliwe jest zamówić następujące usługi, ale jednocześnie formy telefoniczne – przez SMS czy też połączenie. Żeby dowiedzieć się jak kupić dostęp do historycznej gali, najlepiej wpaść na serwis internetowy internetową operatora od jakiego osoba posiada tv ale również przetestować w jaki rodzaj prawdopodobne będzie wykupienie systemu PAY-PER-VIEW.

Gdy nie masz możliwości wykupienia gali ksw przez usługodawcę posiadanej telewizji, wyjątkowym sposobem na uzyskanie dostępu do transmisji na żywo będzie wykupienie historycznej gali w usłudze KSW TV w której korzystając elektroniczne tryby płatności, istnieje możliwość kupi PPV. Wystarczy zarejestrować konto i stworzyć płatności. Następnie użytkownik po zalogowaniu na indywidualne konto będzie mógł włączyć transmisję.

Sprawdź też: Jak oglądać i jak wykupić dostęp do gali KSW?

KSW 45 – kto wystąpi na gali?

W konkurencji wieczoru stoczy walkę Karol Bedorf, który zawrócił w wyjątkowym systemie do pojedynków, pokonując Mariusza pudziana pudzianowskiego. Były mistrz ksw wagi ciężkiej bez żadnych problemów pokonał Mariusza Pudzianowskiego i tymże samym przybliżył się do walki o pas mistrza.

W drugiej z ważnych starć wieczoru będzie walczyć również Michał Materla, znany kibicom ksw w całej Polsce. Dla wojownika ze Szczecina walka ta będzie to następna szansa ażeby zbliżyć się do konfrontacji o mistrzowski pas.

Następną wspaniałą gwiazdą na gali w Londynie będzie Popek Monster, który mnóstwo lat spędził na Wyspach Brytyjskich. i z pewnością jego rywalizacja będzie cieszyć się niezwykłą popularnością. Dla Monstera będzie to również powrót po katastrofie z Tomaszem Oświecińskim.

Damian Janikowski to kolejny wojownik ksw, jaki wystąpi na gali ksw na Wembley. Były zapaśnik w niesamowitym wyglądzie rozpoczął karierę w MMA i szczególnie łatwo zyskał kibiców. Polak wygrał już trzy starcia i kolejna na gali w Londynie będzie dla niego prawdopodobnie jednym z ostatecznych testów przed otrzymaniem szansy na wojnę o pas w wadze ciężkiej.

Scott Askham to gwiazdor mma jaki na gali w obecnym roku potrafił zakończyć wspaniałego Michała Materlę. Brytyjczyk bogatymi ale również efektywnymi kopnięciami znokautował Polskiego zawodnika i wskazał, iż jest aktualnie w czołówce zawodników ksw KONFRONTACJI SZTUK WALKI wagi średniej.

Na gali w Londynie na KSW zapoczątkuje kultowy Akop Szostak, jaki do tej pory rywalizował na mniejszych galach w Polsce. Trzeba się spodziewać, że będzie wówczas niesłychanie atrakcyjna konfrontacja wśród kibiców, którzy do tej chwili nie angażowali się MMA.

To jednakowoż nie wszystko – na gali uda się zobaczyć jeszcze wielu innych dobrych reprezentantów, a tę kartę walk gali KSW 45 na Wembley przedkładamy poniżej.

Philip de Fries – Karol Bedorf
Popek Monster – Erko Jun
Dricus Du Plessis – Roberto Solidć
Michał Materla – Damian Janikowski
Scott Askham – Marcin Wójcik
James McSweeney – Thiago Silva
Wagner Prado – Max Nunes
Akop Szostak – TBA
Leszek Krakowski – Alfie Davis

KSW 45: The Return to Wembley – zapowiedź wideo

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK