KSW 47: transmisja, karta walk, kiedy gala?

0

Pierwsza gala Konfrontacji Sztuk Walki w 2019 roku odbędzie się 23 marca w hali Atlas Arena Łódź. Ponownie największa federacja MMA zorganizuje KSW 47 w Łodzi zaś w pojedynkach gali ksw znowu będzie można oglądać najpopularniejszych wojowników federacji.

Absolutnym hitem na historycznej gali będzie pojedynek o mistrzowski pas w kategorii ciężkiej. Ważny czempion Philip de Fries zmierzy się z drugim mistrzem – Tomaszem Narkunem. W najciekawszym starciu dane będzie zobaczyć kontrontację Mariusza 'Pudziana’ Pudzianowskiego a także Szymona Kołeckiego. Dla dwukrotnego medalisty Igrzysk Olimpijskich będzie to pierwsza walka w organizacji KONFRONTACJI SZTUK WALKI. Kołecki stoczył na razie siedem walk w MMA spośród czego aż w 6 zwyciężał. Zapewne wróży nam się ogromnie ciekawe wydarzenie z wielkimi emocjami.

W kolejnych rywalizacjach zobaczymy wiele niewątpliwie niezwykle popularnych zawodników KSW I MMA W POLSCE a wśród nich m.in. byli czempioni w wadze półśredniej KONFRONTACJI SZTUK WALK – Borys Mańkowski oraz Dricus Du Plessis.

Zapewne wielu wielbicieli KSW przejmuje się w który sposób będzie można obejrzeć stream w tv ale też przez internet galę KSW 47 w Łodzi. Poniżej przedstawiamy szczegóły dotyczące transmisji live, usługi PPV a także instrukcji oglądania jak również dokładnej listy konfrontacji gali.

KSW 47 stream w telewizji a także przez internet

Najpotężniejsze widowiska MMA na których występują największe sławy KSW w Polsce a także Europie dostępne są w płatnym systemie PAY-PER-VIEW. Podobnie będzie w wypadku premierowej gali w łodzi organizowanej w 2019 r.

Widowisko KSW 47 stream będzie można obejrzeć w tv ale też internecie, wykupując możliwosć oglądania i dostęp do transmisji na żywo gali. Mając telewizję kablową a także satelitarną, należy dowiedzieć się u swojego operatora jakie są zasady wykupienia do transmisji live KSW. Z zasady jest to cena 40 zł jaka doliczana jest do następnego rachunku za posiadaną telewizję. W internecie transmisje online z gal KSW dostępne są poprzez aplikację KSW TV PPV która pozwala na wykupienie transmisji live za pośrednictwem witryny KSW TV. Nie trzeba zatem posiadać podpisanej umowy z żadną telewizją, gdyż aplikacja KSW TV nie jest żadnym pakietem dodatkowym do tv, lecz własną aplikacją w której opłaca się jednokrotnie dostęp do gali. Z systemu może skorzystać każdy wielbiciel KSW, niezależnie od tego w jakim miejscu teraz się znajduje. Usługa PPV KSW TV dostępna jest na całym globie.

Sprawdź również: Jak oglądać i wykupić dostęp do KSW?

KSW 47 – jak wykupić PPV?

Pierwszą czynnością którą trzeba dokonać jest przejście na portal KSWTV i zarejestrowanie konta w portalu. Konto można zarejestrować w klasyczny sposób – poprzez aktywację adresu pocztowego, ale też przez aplikację Facebooka. Zarejestrowanie konta w serwisie Ksw tv ppv jest absolutnie darmowe.

Jeśli otworzyłeś już konto użytkownika, możesz zakupić ksw tv do transmisji na żywo najbliższej gali KSW. Kiedy dokonasz zapłaty, zdobędziesz okazję śledzenia całej gali online z dodatkową możliwością odtwarzania powtórek z gali poprzez kolejne 72 godziny po skończeniu gali, czy też w momencie transmisji live przewijania jej i powrotu do wybranych momentów transmisji.

Usługa PPV na witrynie KSW TV jest dopasowana do ustalonych rodzajów sprzętu zaś ich cała lista dostępna jest w serwisie Ksw ppv. Transmisja udostępniona jest na monitorach laptopów za pośrednictwem najlepszych przeglądarek internetowych. Niestety nie została stworzona jeszcze aplikacja na telefony, mobilna, dzięki jakiej można byłoby oglądać transmisje tv przez apkę na urządzeniach mobilnych.

KSW 47 – kto wystąpi na gali?

Na gali w głównym konfrontacji oglądać będziemy Tomasza Narkuna i Philipa de Friesa. Będzie to niezwykły hit i pojedynek dwóch mistrzów najwyższych kategorii wagowych w organizacji KSW. Stawką tej walki będzie pas czempiona w wadze ciężkiej. Dodatkowo na kibiców ksw czeka również inne wielkie starcie.

Jak nadmieniliśmy na początku w walce widowiska mma sympatycy zobaczą prawdziwe wielkie starcie dwóch byłych mistrzów – byłego strongmana i mistrza Igrzysk Olimpijskich. Pudzian sprawdzi umiejętności Szymona Kołeckiego, dla jakiego będzie to debiut w organizacji mma KSW.

W następnej równie interesującej walce zobaczymy kolejną walkę wracającego po dużych kontuzjach Borysa Mańkowskiego i Dricusa Du Plessisa, który dość niedawno był czempionem ORGANIZACJI KSW w kategorii półśredniej.

Ponadto na gali KSW 47 przewidzianych pozostało 6 pozostałych konfrontacji w mma natomiast ich pełną i aktualną listę podajemy poniżej.

Philip De Fries – Tomasz Narkun
Mariusz Pudzianowski – Szymon Kołecki
Borys Mańkowski – Dricus Du Plessis
Marcin Wrzosek – Daniel Torres
TBA vs TBA
TBA vs TBA
Bartłomiej Kopera vs Maicej Kazieczko
Karolina Owczarz vs Aleksandra Rola
Dawid Grałka – Paweł Polityło

KSW 47: Pudzianowski vs Kołecki – Pierwsza zapowiedź

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK