Kogo zobaczymy na gali KSW 45 w Londynie?

0

Przed nami następna tegoroczna gala KSW – w październiku odbędzie się 4 tegoroczna gala najbogatszej polskiej federacji MMA. Najlepsi zawodnicy ksw z Polski jak również Europy ponownie stoczą niezwyczajne pojedynki. Gala KSW odbędzie się na Wembley Arena szóstego października. Kto będzie walczyć na gali? Jak oglądać galę KSW 45?

KSW 45 transmisja w telewizji a także internecie

Miłośnicy MMA przyzwyczaili się już do tego, że najpiękniejsze gale MIESZANYCH SZTUK WALKI można obejrzeć tylko i wyłącznie opłacając opłatę za dostęp PPV. Galę KSW 45 live będziesz mógł śledzić w telewizji ale również przez internet za pośrednictwem systemu KSW PPV zaś cena za dostęp dostępu wyniesie 40 złotych.

Największe sieci kablowe ale również cyfrowy Polsat umożliwią wykupienie dostępu do historycznej gali za pośrednictwem swoich kanałów sprzedaży. Osoby, które nie mają możliwości wykupienia usługi w owy sposób, mogą natomiast skorzystać z usługi kSW TV PPV – nie dowiedziałeś się z różnych źródeł jak oglądać galę KSW? Dowiedz się już teraz PRZYCISKAJĄC w poniższy link.

KSW 45 – jak kupić PAY-PER-VIEW?

Jak już nadmieniliśmy, telewizje cyfrowe czy też kablowe, które udostępniają stream z gali umożliwiają nabycie usługi PAY-PER-VIEW za pośrednictwem własnych źródeł transakcji. Są nimi aplikacje live, w jakich istnieje możliwość zamówić specjalne usługi, ale także źródła telefoniczne – przez SMS ale także połączenie. Żeby dowiedzieć się jak wykupić dostęp do gali, najlepiej wejść na serwis internetowy internetową operatora od jakiego osoba posiada telewizje ale również sprawdzić w który sposób dostępne będzie wykupienie systemu KSW TV PPV

Jeżeli nie posiadasz możliwości wykupienia gali ksw poprzez operatora posiadanej tv, oryginalnym sposobem na osiągnięcie dostępu do emisji będzie zakup gali ksw w usłudze KSW TV w jakiej używając elektroniczne tryby płatności, można wykupić PPV. Wystarczy zarejestrować konto i stworzyć płatności. Następnie klient po zalogowaniu na osobiste konto będzie mógł uruchomić transmisję.

KSW 45 – kto wystąpi na gali?

W walce wieczoru wystąpi Karol Bedorf, który powrócił w niesamowitym systemie do pojedynków, pokonując Mariusza pudziana pudzianowskiego. Były czempion ksw wagi ciężkiej bez żadnych kłopotów pokonał Mariusza Pudziana i tym samym przybliżył się do konfrontacji o pas mistrza.

W innej z potężnych konfrontacji wieczoru stoczy pojedynek też Michał Materla, znany miłośnikom mma w całym kraju. Dla reprezentanta ze Szczecina będzie to nowa szansa żeby przybliżyć się do walki o pas mistrza.

Kolejną wielką gwiazdą na historycznej gali w Londynie będzie Popek Monster, jaki masę lat spędził w Anglii. i z gwarancją jego konkurencja będzie cieszyć się niezwykłą popularnością. Dla Popka Monstera będzie to też powrót po przegranej z Tomaszem Oświecińskim.

Damian Janikowski to kolejny zawodnik mma, jaki wystąpi na hitowej gali w Londynie. Były zapaśnik w niebywałym sposobie rozpoczął karierę w MMA i szczególnie szybko zdobył sympatyków. Polski zawodnik wygrał już 3 konfrontacje i kolejna na gali w Londynie będzie dla niego podobno jednym z ostatnich testów przed otrzymaniem szansy na rywalizację o pas mistrza.

Scott Askham to zawodnik mma jaki na gali w bieżącym roku potrafił zakończyć wielkiego Michała Materlę. Brytyjczyk bogatymi ale też efektywnymi kopnięciami znokautował Polskiego zawodnika mma i zaprezentował, iż znajduje się obecnie w elicie wojowników mma KONFRONTACJI SZTUK WALKI wagi średniej.

Na gali ksw w Londynie na KSW zadebiutuje legendarny Akop Szostak, jaki do tej chwili rywalizował na mniejszych galach w Polsce. Należy się spodziewać, że będzie wówczas niesłychanie atrakcyjna konfrontacja wśród kibiców mma, jacy do tej pory nie angażowali się MMA.

To jednakowoż nie wszystko – na gali ksw uda się zobaczyć jeszcze wielu innych wielkich zawodników ksw, a tę kartę walk gali KSW 45 na Wembley wystawiamy poniżej.

Philip de Fries – Karol Bedorf
Michał Materla – Damian Janikowski
Dricus Du Plessis – Roberto Solidć
Popek Monster – TBA
Scott Askham – Marcin Wójcik
Akop Szostak – John Smith
Leszek Krakowski – Alfie Davis
TBA – TBA
TBA – TBA

KSW 45: The Return to Wembley – zapowiedź wideo

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK