KSW 45: Bedorf, Popek, Materla, Janikowski gwiazdami gali w Londynie!

0

Przed nami następna gala FEDERACJI KSW – w październiku 2018 odbędzie się 4 tegoroczna gala najsłynniejszej polskiej organizacji MMA. Najlepsi wojownicy z Polski jak i Europy ponownie stoczą wspaniałe starcia. Gala KSW odbędzie się w Londynie szóstego października. Kto stoczy pojedynek na gali? W jaki sposób śledzić KSW 45?

KSW 45 transmisja w telewizji a także internecie

Wielbiciele MMA W POLSCE przyzwyczaili się już do tego, iż najlepsze gale SZTUK WALKI można oglądać tylko opłacając opłatę za dostęp PPV. Galę KSW 45 stream będzie można oglądać w telewizji ale również internecie za pośrednictwem systemu KSW PPV zaś cena za dostęp dostępu wyniesie 40 złotych.

Najpotężniejsze sieci kablowe ale też cyfrowy Polsat umożliwią wykupienie dostępu do kolejnej gali za pośrednictwem swoich źródeł sprzedaży. Osoby, które nie posiadają możliwości wykupienia usługi PPV w ów rodzaj, mogą jednak skorzystać z usługi KSW TV PPV – nie słyszałeś jak oglądać galę ORGANIZACJI KSW? Dowiedz się już teraz PRZYCISKAJĄC w poniższy link.

KSW 45 – jak zakupić dostęp do PPV?

Jak już wspomnieliśmy, tv cyfrowe oraz kablowe, jakie dają stream z gali umożliwiają kupienie usługi PPV za pośrednictwem aktywnych źródeł sprzedaży. Są nimi aplikacje online, w których istnieje możliwość zamówić specjalne usługi, ale jednocześnie kanały telefoniczne – przez SMS ale także połączenie. Ażeby dowiedzieć się jak wykupić możliwosć oglądania i dostęp do historycznej gali, najlepiej wstąpić na stronę internetową operatora od jakiego osoba posiada tv ale również obejrzeć w który rodzaj możliwe będzie wykupienie systemu KSW PPV.
Jeżeli nie masz możliwości wykupienia hitowej gali przez usługodawcę posiadanej tv, innym trybem na uzyskanie dostępu do transmisji na żywo będzie zakup historycznej gali w usłudze KSW TV w jakiej wykorzystując elektroniczne tryby płatności, można wykupić PPV. Wystarczy zarejestrować konto i spełnić płatności. Następnie osoba po zalogowaniu na indywidualne konto użytkownika będzie mógł uruchomić transmisję.

Zobacz jak zamówić dostęp PPV w usłudze KSW TV: https://meczelive.tv/na-zywo/sporty-walki/ksw-jak-zamowic-i-obejrzec/2018-10-06

KSW 45 – kto wystąpi na gali?

W grze wieczoru wystąpi Karol Bedorf, który zawrócił w wyjątkowym systemie do konfrontacji w mma, pokonując Pudziana. Były czempion ksw wagi ciężkiej bez żadnych problemów pokonał Pudzianowskiego i tym samym przybliżył się do konkurencji o pas ksw.

W innej z istotnych rywalizacji wieczoru wystąpi i będzie walczyć również Michał Materla, znany miłośnikom w całym kraju. Dla wojownika ze Szczecina będzie to dodatkowa szansa aby przybliżyć się do konkurencji o pas.

Następną ważną gwiazdą na gali w Londynie będzie Popek Monster, jaki mnóstwo lat spędził w Wielkiej Brytanii i z gwarancją jego konfrontacja będzie cieszyć się niesamowitą popularnością. Dla Popka będzie to również powrót po katastrofie z Tomaszem Oświecińskim.
Damian Janikowski to kolejny zawodnik, jaki wystąpi na gali na Wembley. Były zapaśnik w wielkim stylu rozpoczął karierę w MMA i znacznie łatwo zdobył sympatyków. Polski zawodnik zwyciężył już 3 walki i kolejna na gali w Londynie będzie dla niego przypuszczalnie jednym z ostatecznych testów przed otrzymaniem szansy na rywalizację o mistrzowski pas ksw.

Scott Askham to gwiazdor który na gali w współczesnym roku potrafił powstrzymać wspaniałego Michała Materlę. Brytyjczyk bogatymi a także efektywnymi kopnięciami znokautował Polskiego zawodnika mma i wskazał, że znajduje się właśnie w czołówce wojowników ksw KSW wagi średniej.

Na hitowej gali w Londynie na KSW zapoczątkuje rozpowszechniony Akop Szostak, jaki do tej pory konkurował na mniejszych galach w Polsce. Trzeba się spodziewać, że będzie zatem niezwykle łatwa rywalizacja wśród fanów mma, którzy do owej chwili nie poruszali się MMA.
To jednakże nie wszystko – na historycznej gali uda się obejrzeć również wielu innych dobrych reprezentantów, a tą kartę walk gali KSW 45 na Wembley prezentujemy poniżej:

Philip de Fries – Karol Bedorf

Michał Materla – Damian Janikowski

Dricus Du Plessis – Roberto Solidć

Popek Monster – TBA

Scott Askham – Marcin Wójcik

Akop Szostak – TBA

TBA – TBA

TBA – TBA

TBA – TBA

TBA – TBA

KSW 45: The Return to Wembley – zapowiedź wideo

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK