KSW 42: znamy pierwsze nazwiska zawodników

0

Najbliższa gala KSW odbędzie się 3. marca 2018 roku w łódzkiej Atlas Arenie. Organizacja KSW wraca do Łodzi po prawie pięciu latach i z pewnością będzie to fantastyczna gala z udziałem największych gwiazd MMA w Polsce. W sumie zaplanowanych zostało dziewięć pojedynków a w trzech z nich stawką będzie mistrzowski pas. Do największych gwiazd które wystąpią na gali KSW 42 zaliczyć trzeba między innymi Mateusza Gamrota, Tomasza Narkuna, Ariane Lipski, Łukasza Jurkowskiego oraz Karola Bedorfa.

W jednej z walk wieczoru gali KSW 42 live stream zobaczymy Michała Materlę, który po długiej przerwie powrócił do walk na KSW w Dublinie. Teraz wielki wojownik stanie przed kolejną okazją aby zaprezentować się kibicom i wrócić do walki o mistrzowski pas. Po porażce z Mamedem Khalidovem w 2015 roku, Materla stoczył trzy pojedynki – z Antonim Chmielewskim, Rousimarem Palharesem i Paulo Thiago. Wszystkie trzy starcia zakończyły się pewnymi zwycięstwami – dwa przez TKO i jedno KO.

Mateusz Gamrot to kolejny gwiazdor który po raz kolejny będzie bronić mistrzowskiego pasa. Dwie ostatnie walki „Gamera” to wielkie pojedynki z Normanem Parkiem. Pierwszy z nich – na Stadionie Narodowym zakończył się zwycięstwem po trzech rundach a na KSW w Dublinie walka została nierozstrzygnięta z powodu nieregulaminowego zagrania przez Gamrota (kopnięcie poniżej pasa oraz włożenie palca w oko) po którym sędzia nie pozwolił na kontynuowanie pojedynku. Tym razem zawodnik z Poznania z pewnością będzie chciał zakończyć starcie na swoją korzyść.

Z pewnością wszystkich fanów MMA ucieszy fakt, że po raz kolejny zobaczymy w klatce Łukasza Jurkowskiego, który większości kibicom w ostatnich latach kojarzy się tylko z komentowaniem gal KSW. Juras powrócił do MMA na gali na Stadionie Narodowym. Teraz stanie przed szansą na kolejny tryumf z bardzo doświadczonym rywalem.

Po długiej kontuzji do oktagonu powróci natomiast Karol Bedorf, który po stracie mistrzowskiego pasa doznał kontuzji przygotowując się do kolejnych walk i musiał zrobić sobie bardzo długą przerwę. Tym razem oczywiście nie będzie to walka o pas, jednak dla Bedorfa teraz najważniejszy jest powrót i możliwość stoczenia walki na najwyższym poziomie, do którego w ostatnich latach przyzwyczaił kibiców.

Na gali KSW 42 która transmitowana będzie w TV i internecie w systemie PPV – dowiedz się jak wykupić KSW ppv, zaplanowano również walkę o mistrzowski pas w kategorii półciężkiej, w której aktualnym mistrzem jest Tomasz Narkun. Polski zawodnik już po raz czwarty będzie mieć szanse na obronę pasa, którego jest posiadaczem od 2015 roku. Pięć ostatnich walk Narkuna kończyło się już w pierwszych rundach a zawodnik ze Szczecina zaliczył w nich komplet zwycięstw i za każdym razem imponuje naprawdę doskonałą formą i dyspozycją na wielu płaszczyznach walki.

Fanów MMA zapewne ucieszy także fakt iż na gali w Łodzi zobaczymy piękną Ariane Lipski, która za każdym razem gdy pojawi się na gali KSW imponuje swoją dyspozycją i sposobem kończenia walk. Lipski jest aktualną mistrzynią a kibice kochają ją nie tylko za to jak walczy, ale również jak wygląda.

W sumie na gali KSW 42 w Łodzi zaplanowano dziewięć pojedynków, a pełna aktualna karta walk prezentuje się następująco:

Pełna karta walk KSW 42 (stan na 04.01.2018)
TBA – TBA
Michał Materla – TBA
Tomasz Narkun – TBA
Mateusz Gamrot – TBA
Ariane Lipski – TBA
Łukasz Jurkowski – TBA
Karol Bedorf – TBA
TBA- TBA
TBA – TBA

Zapowiedź wideo KSW 42

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK