fortuna

KSW 42 coraz bliżej, kto wystąpi na gali?

0

W tym roku pierwsza gala KSW zaplanowana została na 03.03.2018 r w łódzkiej Atlas Arenie. Federacja KSW wraca do Atlas Areny aż po pięciu latach i zapewne będzie to kolejna świetna gala z udziałem najmocniejszych sław MIXED MARTIAL ARTS w Kraju. Na gali zaplanowanych zostało aż dziewięć starć a w 3 spośród nich stawką będzie pas. Do najpopularniejszych gwiazd które walczyć będą na hitowej gali KSW 42 zaliczyć trzeba m.in. Michała Materlę, Mateusza Gamrota, Tomasza Narkuna, Ariane Lipski, Łukasza Jurkowskiego oraz Mameda Chalidowa.

Na gali KSW 42 online będzie można zobaczyć kilka cudownych walk. W najciekawszej rywalizacji głównej będzie dane zobaczyć dwóch czempionów różnych kategorii wagowych – Mamed Khalidov zmierzy się z Tomaszem Narkunem. Bitwa odbędzie się w ustalonym zakresie wagowym zaś stawką konfrontacji nie będzie żaden pas ksw a rywalizacja trwać będzie trzy rundy po pięć minut. Chalidow to gwiazda MMA w Polsce ale także nadzwyczaj charakterystyczny wojownik KONFRONTACJI SZTUK WALKI. Wojownik mma trenujący w Olsztynie znajduje się właśnie w fantastycznej dyspozycji czy też może pochwalić się imponującą serią zwycięstw. Pięć ostatnich konfrontacji Narkuna natomiast kończyło się już w pierwszych rundach a wojownik mma ze Szczecina zaliczył w tych pojedynkach komplet zwycięstw i ponadto praktycznie zawsze imponuje rzeczywiście doskonałą kondycją i siłą na wielu płaszczyznach rywalizacji.

W jednym ze starć głównej gali KSW 42 będzie dane zobaczyć Michała Materlę, który po dość długiej przerwie wrócił do konfrontacji na KSW w Dublinie. W nadchodzącej walce gigantyczny gwiazdor stanie przed kolejną okazją ażeby pokazać się miłośnikom MMA oraz powrócić do konfrontacji o mistrzowski pas. Po przegranej z Mamedem Khalidovem w 2015 Materla stoczył trzy walki – z Antonim Chmielewskim, Rousimarem Palharesem oraz Paulo Thiago. Wszelkie 3 konfrontacje zakończyły się pewnymi wygranymi – dwa poprzez nokaut techniczny i jedno przez KO.

Mateusz Gamrot to następny wojownik który po raz kolejny będzie bronić pasa. Dwa poprzednie starcia „Gamera” to wyjątkowe walki z Normanem Parkiem. Pierwszy z nich – na Stadionie Narodowym skończył się zwycięstwem po trzech rundach a na KSW w Dublinie – stolicy irlandii bitwa została nierozstrzygnięta ze względu nieregulaminowe nieregulaminowego zagrania przez „Gamera” (kopnięcie poniżej pasa ale również włożenie palca w oko) po którym sędzia nie pozwalał na przedłużanie walki. Tym razem wojownik mma z Poznania zapewne będzie potrzebował skończyć kolejną walkę na własną korzyść.

Prawdopodobnie wszelkich kibiców SZTUK WALKI ucieszy fakt, że ponownie uda się obejrzeć w klatce Łukasza Jurkowskiego, który większości fanom w ubiegłych latach kojarzy się tylko i wyłącznie z komentowaniem transmisji gal MMA. Popularny „Juras” powrócił do walk MMA na gali ksw na Stadionie Narodowym w warszawie. Teraz stanie przed nadzieją na kolejny triumf z bardzo doświadczonym oponentem.

Na hitowej gali KSW 42 jaka transmitowana będzie w TV i internecie tylko w systemie PPV – dowiedz się KSW jak wykupic ppv, zaplanowano jeszcze rywalizację o pas mistrza w kategorii kobiet. Sympatyków MIXED MARTIAL ARTS zapewne uraduje dodatkowo fakt że na gali w Atlas Arenie oglądać będziemy wspaniałą Ariane Lipski, która za każdym razem kiedy pojawi się na gali KONFRONTACJI SZTUK WALKI imponuje swoją dyspozycją i stylem zamykania pojedynków. Lipski jest obecną mistrzynią a fani MMA podziwiają ją nie tylko za to w jaki sposób walczy, ale też jak wygląda.

W sumie na gali KSW 42 w Atlas Arenie w Łodzi przewidziano dziewięć starć, a pełna aktualna karta gali składa się z następujących pojedynków:

Mamed Khalidov – Tomasz Narkun
Michał Materla – Scott Askham
Mateusz Gamrot – Grzegorz Szulakowski
Ariane Lipski – TBA
Łukasz Jurkowski – Martin Zawada
Marcin Wójcik – Chris Fields
Filip Wolański – Bartłomiej Kopera
TBA – TBA
Karolina Owczarz – Paulina Raszewska

Zapowiedź wideo KSW 42

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK