fortuna

KSW 41 w Katowicach już w ten weekend!

0

Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia dla widzów KSW będą w bieżącym roku wielkie. Zupełnie niedawno odbyła się gala KSW 40 w stolicy Irlandii – Dublinie a już dziś wszyscy mówią o kolejnej gali, jaka odbędzie się 23.12.2017 Na pewno więc sympatycy sztuk walki dzień przed wigilią Bożego Narodzenia spędzą wieczór w doskonałym towarzystwie – najlepszych reprezentantów KSW w Polsce.

Galę KSW 41 stream online będzie możliwe obejrzeć za pośrednictwem internetu czy też w telewizji, a widowisko zaplanowane zostało w Katowickim Spodku. Kibice zebrani na hali, ale także ci obserwujący wydarzenie przed tv lub monitorami laptopów po raz następny obejrzą ekskluzywne starcia. Tym razem gwiazdami gali mma będą m.in. Popek Monster, Borys Mańkowski, Tomasz Oświeciński, Artur Sowiński czy Kleber Koike Erbst. Taki katalog pojedynków na pewno zaspokoi każdego kibica sztuk w Kraju. Kto z kim będzie rywalizować na KSW 41? Szczegóły poniżej.

W kluczowej rywalizacji wieczoru oglądać będziemy Borysa Mańkowskiego który po raz następny będzie rywalizować o pas czempiona organizacji KSW. W minionej walce Mańkowskiego zobaczyliśmy na gali KSW 39 na PGE Narodowym, kiedy to rywalizował z najpoważniejszą gwiazdą sztuk walki w Polsce – Mamedem Khalidovem. W tejże walce wygrał gwiazdor z Czeczenii ale pojedynek był wyjątkowo wyrównany i należy przyznać iż Mańkowski faktycznie wspaniale był przygotowany do starcia z niesamowitym mistrzem.

W kolejnej walce wieczoru szefowie ksw zaplanowali tzw. freak fight w którym Popek Monster stoczy swoją trzecią walkę na KSW. Konkurentem Króla Albanii będzie znany z wielu filmów a specjalnie z filmu Pitbull jako Strachu, aktor Tomasz Oświeciński, który nie stoczył w mma żadnego pojedynku. Na pewno walka i starcie to będzie natomiast dla organizacji ksw znaczącym wydarzeniem jakie dopełni dla federacji kolejnych fanów oglądających galę ale też wielu osób dowie się czym jest KSW jak kupic ppv, na czym polega ksw i mma i co to za sport. Aktualnie nie wiadomo czego spodziewać się po tej walce, natomiast na pewno z punktu promocyjnego będzie on dobrze wypromowany zaś to jak interesujący poziom pokażą popularni zawodnicy dowiemy się w grudniu.

Trzecia walka która z pewnością wywoła ogromne zainteresowanie ze strony fanów MMA I KSW W EUROPIE to spotkanie Kleberem Koike Erbst vs Artur „Kornik” Sowiński Wojna ta będzie toczyć się o pas mistrza federacji KONFRONTACJI SZTUK WALKI. Patrząc na obydwu wojowników ksw można spodziewać się błyskotliwej walki na wszystkich płaszczyznach. Obserwując ostatnie starcia obaj wojownicy czują się niewątpliwie doskonale ale też przedstawiają wielkie kwalifikacje czy też jakość. Obaj zawodnicy mieli już szansę jeden raz wojować między sobą o mistrzowski pas ksw KSW – wtedy wygrał Polak, który pokonał rywala po jednolitej decyzji arbitrów. Co ciekawe – w dwudziestu ostatnich wojnach Koike Erbsta (od 2010 roku) jedynie raz wojownik ksw z Japonii przegrał – i była to wówczas walka z Sowińskim.

Ponadto na hitowej gali oglądać będziemy prawdopodobnie sześć innych walk, natomiast właściciele gali nazwiska te będą udostępniać stopniowo aż do samej gali. Dlatego realne jest, iż cała lista pojedynków będzie podana dla kibiców ksw dopiero na kilka dni przed galą w Katowicach.

Pełna karta walk KSW 41
Borys Mańkowski – Roberto Solidic (walka o pas)
Popek Monster – Tomasz Oświeciński (co-main event)
Kleber Koike Erbst – Artur Sowiński (walka o pas)
Marcin Wrzosek – Roman Szymański
Fernando Rodrigues Jr. – Michał Andryszak
Damian Janikowski – Antoni Chmielewski
Kamil Szymuszowski – Grzegorz Szulakowski
Łukasz Rajewski – Salahdine Parnasse
Maciej Kazieczko – Gracjan Szadziński

Oficjalna zapowiedź gali KSW 41

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK