fortuna

Konkurs i losowanie Betclic

0

Serwis Betclic dla swoich użytkowników typujących wyniki różnych rozgrywek sportowych i nie tylko przygotował bardzo ciekawą propozycję. Zwykle promocje dotyczą kasyna lub pokera, jednakże bukmacher postanowił przygotować też coś dla fanów sportu. Mowa oczywiście o konkursie losowaniu „Lech postawił na Betclic”. Promocja kryje się pod dość zagadkową nazwą, jednakże zaraz wszystko będzie jasne.

W zabawie może wziąć udział każdy, kto tylko ma na to ochotę. Wymagane jest posiadanie konta w serwisie bet klik, dlatego jeśli jeszcze go nie posiadamy załóżmy je jak najszybciej. Nie powinno to nam zabrać więcej czasu jak kilka minut. Formularz rejestracyjny znajdziemy na stronie internetowej www.betclic.com. P rejestracji możemy przystąpić do gry. Zasady są bardzo proste. Składamy swoje zakłady i zdobywamy za nie punkty. Jeśli zajmiemy w konkursie odpowiednio wysokie miejsce możemy liczyć na bardzo atrakcyjne dla fanów piłki nożnej nagrody. Ważne jest jednak to, iż nie każdy rodzaj zakładów brany jest pod uwagę. Bukmacher zastrzega, że punkty otrzymamy tylko za wytypowanie dokładnego wyniku meczu, dokładnego wyniku pierwszej połowy, pierwszego gola, czasu pierwszego gola, ostatniego gola itp. Lista wszystkich punktowanych typów znajduje się na stronie www.betclic.com. Poza listą znajdziemy tam także punkty, jakie zostaną zapisane na naszym koncie po dokonaniu trafnego typu.

Promocja trwa do końca marca 2010 roku, dlatego też mamy jeszcze trochę czasu na zdobycie sporej liczby punktów. Nagrody przyznawane są każdego miesiąca, dlatego też nasze szanse są znacznie bardziej realne. Na co może liczyć zwycięzca miesiąca? Nagrody w zabawie zależne są od udziału Lecha Poznań w rozrywkach Ligi Europejskiej. Jeśli drużynie uda się w nich wystąpić najlepsi gracze mogą liczyć na lipowskie bilety na mecze Lecha oraz freebety sięgające 20 złotych. Nagradzanych jest 30 osób. Największą nagrodą jest udział w meczu w zespole kibiców , Pakiet Lech Europa Super VIP oraz przelot i zakwaterowanie z drużyną Lecha Poznań. Nie jest to wszystko! Zwycięzca otrzyma dodatkowo 2 bilety Super VIP Poznań na każdy mech drużyny w danym miesiącu.

Druga część zabawy to losowanie. Dotyczyć będzie ono tych, którym nie powiedzie się aż tak dobrze, aby znaleźć się w pierwszej 30. Jeśli w rankingu zajmiemy pozycję mieszczącą się w przedziale od 31 do 70 miejsca możemy liczyć na rozlosowanie bardzo podobnych nagród – biletów oraz freebetów – 30 złotych.

Wszyscy, którzy chcieliby wziąć udział w promocji powinni najpierw odwiedzić stronę internetową bukmachera i dokładnie zapoznać się z regulaminem. Jego lektura wiele nam wyjaśni. Znajdziemy go na stronie internetowej Betclic: www.betclic.com

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK