fortuna

Bwin mobile

0

Ostatnie poważne zmiany jakie nastąpiły w serwisie bwin doprowadziły do powstania wielu bardzo ciekawych i przydatnych usług. Jedna z najciekawszych jest bez wątpienia bwin mobile – czyli usługa pozwalająca na dokonywanie zakładów sportowych za pośrednictwem telefonu komórkowego. Rozwiązanie to jest bardzo wygodne i już zdołało przekonać do siebie spora grupę nowych, jak i obecnych użytkowników serwisu.

Przeprowadzone w naszym kraju badania wykazały, że na jedna osobę w naszym kraju przepada nieco ponad jeden telefon komórkowy. Fakt ten pozwala przypuszczać, że liczba potencjalnych klientów takiej usługi może być bardzo duża. Przypuszczenia te nie okazały się błędne, gdyż już teraz zainteresowanie nowoczesnym rozwiązaniem jest bardzo duże. Argumentów przemawiających na plus jest bardzo dużo: wygoda, oszczędność czasu, funkcjonalność, prosta obsługa …

Aby skorzystać z opcji bwin mobile wystarczy tylko być posiadaczem telefonu komórkowego i pobrać ze strony operatora specjalne oprogramowanie, które pozwala na zawieranie zakładów sportowych za pośrednictwem telefonu komórkowego. Należy jednak pamiętać, że posiadany przez nas telefon musi być dość nowoczesny, a przynajmniej posiadać dostęp do Internetu. Po ściągnięciu aplikacji wystarczy się tylko zalogować przy użyciu takich samych danych, jakie użyliśmy przy rejestracji za pomocą komputera. Teraz nie pozostaje nic innego, jak tylko wybrać konkretny zakład i obstawić go. Za pośrednictwem telefonu możemy nie tylko obstawiać tradycyjne zakłady, ale też tak zwane zakłady live oraz wnosić zakłady kombinacyjne. Obsługa aplikacji jest bardzo prosta i intuicyjna, dlatego nikt nie powinien mieć z nią problemów. W przypadku ich wystąpienia zawsze możemy liczyć na biuro obsługi klienta lub panel pomocy na stronie internetowej bwin.

 

 

By korzystanie z usługi mobile bwin było jeszcze prostsze i przyjemniejsze istnieje możliwość skorzystania z serwisu Livescores, gdzie znajdziemy wszystkie informacje o golach, karnych, faulach, czerwonych/żółtych kartkach … Co więcej możemy tez skorzystać z usługi, która polega na informowaniu za pośrednictwem krótkich wiadomości tekstowych (sms) o naszym wygranym lub przegranym zakładzie. Wystarczy tylko, że po wniesieniu zakładu zaznaczymy opcję powiadom, a w kilka chwil po zakończeniu spotkania otrzymamy wiadomość tekstową. Szczegóły oferty oraz informacje na temat wielu innych udogodnieniach przygotowanych dla posiadaczy telefonów komórkowych chcących dokonywać za ich pośrednictwem zakładów, znajdziemy na stronie internetowej www.bwin.com Warto zajrzeć do działu najczęściej zadawanych pytań, gdyż jego lektura może szybko rozwiać wiele naszych wątpliwości.

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK